همشهری آنلاین: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌های جداگانه، نتایج شمارش آرای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به خانه ملت را اعلام کرد.

انتخابات

اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای كه موفق به كسب اكثریت نسبی آرای صحیح درحوزه انتخابیه شده اند، به شرح ذیل می باشد:

1- در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد منصور مرادی با كسب 28 هزار و 138 رای از مجموع آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
2- در حوزه انتخابیه سنقر سید جواد حسینی كیا با كسب 14 هزار و 785 رای از مجموع 27 هزار و 491 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.
3- در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، شكور پورحسین شقلان با كسب 52 هزار و 731 رای از مجموع 101 هزار و 306 آرای صحیح مآخوذه راهی مجلس شد.
4- در حوزه انتخابیه بروجن خدیجه ربیعی فردانبه با كسب 22 هزار و 275 رای از مجموع 41 هزار و 253 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.
5- در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر،آبدانان و بدره «شادمهر كاظم زاده» با كسب 51 هزار و 604 رای از مجموع 89 هزار و 742 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.
6- در حوزه انتخابیه ملایر «احمد آزادیخواه» با كسب 34 هزار و 313 رای از مجموع 67 هزار و 867 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
7- در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان «سمیه محمودی» با كسب 28 هزار و 905 رای از مجموع 50 هزار و 493 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
8- در حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیكا «علی عسگر ظاهری عبده وند» با كسب 45 هزار و 522 رای از مجموع 82 هزار و 193 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
9- در حوزه انتخابیه آبادان «غلامرضا شرفی» با كسب 21 هزار و 100 رای از مجموع 40 هزار و 726 آرا صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
10- در حوزه انتخابیه سلماس «شهروز برزگر كلشانی» با كسب 39 هزار و 809 رای از مجموع 71 هزار و 874 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
11- در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزكوه قاسم میرزایی نیكو با كسب 20 هزار و 659 رای از مجموع 36 هزار و 527 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
12- در حوزه انتخابیه مرند و جلفا محمد حسن نژاد با كسب 60 هزار و 55 رای از مجموع 119 هزار و 420 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
13- در حوزه انتخابیه مهریز،بافق،ابركوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان بافقی با كسب 42 هزار و 159 رای از مجموع 73 هزار و 223 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
14- در حوزه انتخابیه شازند علی ابراهیمی با كسب 23 هزار و 536 رای از مجموع 43 هزار و 885 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
15- در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملكشاهی و سیروان جلال میرزایی با كسب 62 هزار و 231 رای و سلام امینی با كسب 61 هزار و 338 رای از مجموع 165 هزار و 289 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافتند.
16- در حوزه انتخابیه كرمانشاه احمد صفری توانست با كسب 74 هزار و 304 رای از مجموع 124 هزار و 858 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یابد.
17- در حوزه انتخابیه رباط كریم و بهارستان، حسن نوروزی با كسب 54 هزار و 521 رای از مجموع 89 هزار و 869 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
18- در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادكوه، جویبار، سیمرغ و سوادكوه شمالی، سیدعلی ادیانی توانست با كسب 51 هزار و 222رای از مجموع 100هزار و 120 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یابد.
19- در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری حبیب الله كشت زر با كسب 44هزار و 393 رای از مجموع 82 هزار و 966 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
20- در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جودكی علی گلمرادی با كسب 60هزار و 133 رای از مجموع 104هزار و 950 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
21- در حوزه انتخابیه شبستر، معصومه آقاپور علیشاهی توانست با كسب 24هزار و 952 رای از مجموع 39هزار و 754 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شود.
22- درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد محمد محمودی شاه نشین با كسب 81826 رأی از مجموع 133871 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
23- درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستك و پارسیان خالد زمزم نژاد با كسب 60759 رأی از مجموع 99536 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
24- درحوزه انتخابیه رزن حسن لطفی با كسب 25324 رأی از مجموع 48462 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
25- درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه محمد عزیزی با كسب 37693 رأی از مجموع 73002 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
26- درحوزه انتخابیه رودبار منوچهر جمالی سوسفی با كسب 28370 رأی از مجموع 49676 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .
27- در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، مجید كیانپور با كسب 45 هزار و 555 رای از مجموع 89 هزار و 244 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
28- در حوزه انتخابیه زنجان و طارم علی وقف چی با كسب 60هزار و 814 رای و فریدون احمدی با كسب 44 هزار و 303 رای از مجموع 115هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
29- در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر محمدعلی حسین زاده با كسب 50هزار و 980رای از مجموع 90 هزار و 548 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
30- در حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و كامیاران، سیداحسن علوی با كسب 43 هزار و 499 رای از مجموع 79هزار و 872 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
31- در حوزه انتخابیه كردكوی، تركمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با كسب 69هزار و 480 رای از مجموع 104هزار و 459 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
32- در حوزه انتخابیه سراب یوسف داودی با كسب 31 هزار و 158 رای از مجموع 54 هزار و 56 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
33- در حوزه انتخابیه اردبیل ، نمین، نیر و سرمین محمد فیضی زنگیر با كسب 76 هزار و 145رای از مجموع 136 هزار و 810 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
34- در حوزه انتخابیه ایذه و باغملك نیز هدایت الله خادمی با كسب 72 هزار و 738 رای از مجموع 131 هزار و 419 رای توانست راهی مجلس شود.
35- در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز بیت الله عبداللهی با كسب 32 هزار و 585 رای از مجموع 63 هزار و 595 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
36- در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه محمدرضا منصوری با كسب 36 هزار و 264 رای از مجموع 68 هزار و 226آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
37- همچنین در حوزه انتخابیه مینودشت، كلاله، مراوه تپه و گلیكش شهرام كومه غراوی با كسب 74 هزار و 329رای از مجموع 142 هزار و 326 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
38- در حوزه انتخابیه اراك، كمیجان و خنداب سید مهدی مقدسی با كسب 88 هزار و 94 رای از مجموع 140 هزار و 602 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
39- در حوزه انتخابیه خدابنده نیز احمد بیگدلی با كسب 39 هزار و 81 رای از مجموع 73 هزار و 371 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


خبر در حال تكمیل است.

کد خبر 332211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =