همشهری آنلاین: مسابقات بزرگ کشتی با چوخه گود زینل خان اسفراین، گرامیداشت یاد و خاطره ۳ هزار شهید خراسان شمالی و شهدای مدافع حرم با شناخت تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

Chookhe Wretling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات بزرگ کشتی با چوخه، یادواره 3 هزار شهید استان و شهدای مدافع حرم با حضور 134 کشتی‌گیر منتخب از سراسر کشور در قالب 30 تیم در محل گود زینل خان اسفراین برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم سبک ‌سازان شرق به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های مجتمع فولاد لوله گستر اسفراین و تیم کشتی شهرستان اسفراین در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در نتایج انفرادی در وزن 74 کیلوگرم ابراهیم ولیان از لوله گستر اسفراین به مقام اول دست یافت و جواد مرادی و علی مردانی، هر دو از سبک سازان شرق دوم و سوم شدند.

در 84 کیلوگرم هادی قدیمی از اسفراین به مقام قهرمانی رسید و حامد میرزاپور از سبک سازان و رشید صحرائی از آشخانه دوم و سوم شدند.

در 95 کیلوگرم محمد تیموری از سبک سازان بر سکوی نخست ایستاد و مجتبی کلانتریان از تیم اسفراین و قاسم احدی از آشخانه دوم و سوم شدند.

در سنگین وزن در 95+ کیلوگرم کامران رستمی از سبک سازان شرق اول شد و جعفر پهلوان از لوله گستر اسفراین و سعید قاسمی از شیروان دوم و سوم شدند.

حمید بنی‌تمیم دبیر و علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی و مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد، علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استان در کنار علاقه‌مندان پرشور رشته کشتی در این همایش بزرگ ورزشی در محل گود زینل خان اسفراین حضور داشتند.

در ابتدای این همایش از خانواده سه شهید مدافع حرم، شهیدان اربابی، توفیقیان و حمیدی‌زاده تجلیل و یاد و خاطره 3 هزار شهید خراسان شمالی ارج نهاده شد.

از دیگر حواشی این مسابقات باشکوه می‌توان به خداحافظی جواد محمدپور از قهرمانان بنام کشتی با چوخه و عضو تیم ملی کشتی جوانان و نوجوانان از میادین کشتی اشاره کرد.

در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم هر وزن جوایز ریالی به ارزش 40، 30 و 20 میلیون ریال اهداء شد.

کد خبر 329307

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha