همشهری آنلاین: برنامه «سه ستاره» که این شب‌ها با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه سیما پخش می‌شود و در آن بهترین‌های تلویزیون انتخاب می‌شوند، شب چهارشنبه‌سوری ویژه‌برنامه‌ای تدارک دیده است.

سه ستاره

به گزارش مهر؛ فرشید شکیبا مدیر روابط عمومی برنامه «سه ستاره»  با اشاره به اظهارنظرهایی که برخی نسبت به نامزدهای معرفی شده در بخش های مختلف این برنامه داشته‌اند، بیان کرد: احسان علیخانی چندین بار در برنامه روند چگونگی انتخاب و ارزیابی آثار و افراد را مطرح کرده است ولی هنوز سوالات و ابهاماتی وجود دارد که به برخی اعتراض‌ها منجر می‌شود.

وی درباره روند انتخاب نامزدها در بخش‌های مختلف عنوان کرد: نامزدهایی که در بخش‌های مختلف خوانندگی، کارگردانی، برنامه، اجرا و... وارد برنامه «سه ستاره» شدند بهترین‌هایی بودند که ابتدا توسط شبکه های مختلف انتخاب و به معاونت سیما معرفی شدند. بعد از آن نام منتخبان شبکه ها در قالب دفترچه‌ای به هیات داورانی ۳۳ نفره متشکل از کارشناسان و متخصصان حوزه رسانه، برنامه سازان و... که توسط معاونت صدا و سیما انتخاب شده بودند، ارایه شد. منتخبانی که در مرحله دوم داوری ها برگزیده شدند به برنامه «سه ستاره» راه یافتند و در معرض آرای عمومی قرار گرفتند.

شکیبا اظهار کرد: براساس این روند عوامل برنامه «سه ستاره» هیچ نقشی در داوری های آثار و انتخاب آنها نداشتند.

مدیر روابط عمومی «سه ستاره» با اشاره به ویژه برنامه‌ای که قرار است شب چهارشنبه سوری پخش شود، اظهار کرد: ما در برنامه شخصیت عروسکی به نام «شفل» داشتیم که همیشه برنامه ها و سریال های تلویزیون را می دید و آنها را نقد می کرد. محمدرضا هدایتی صداپیشگی شفل را بر عهده دارد و این عروسک شب چهارشنبه سوری هم در برنامه حضور دارد. در این شب اتفاقات خوبی در برنامه رخ خواهد داد و بخش های متنوعی خواهیم داشت زیرا در مدتی که برنامه روی آنتن رفت «سه ستاره» بیشتر به معرفی نامزدها پرداخت و حالا قرار است گزارش ها و آیتم های تولیدی خود ما روی آنتن برود.

وی یادآور شد: همچنین گلچینی از هفت شب برنامه را به صورت خلاصه پخش می‌کنیم و نتایح و بخش های مختلف را مرور می‌کنیم. ما طی این هفت شب گفتگوهایی در پشت صحنه برنامه داشتیم که نتوانستیم پخش کنیم و در این ویژه برنامه روی آنتن خواهد رفت، مهمانان ویژه‌ای هم در برنامه خواهیم داشت.

شکیبا در پایان درباره اظهار نظرهای هنرمندان بعد از برنامه عنوان کرد: تاکنون مردم بیشتر از ۱۱ میلیون رای در «سه ستاره» داده‌اند و اتفاقات خوبی را شاهد بوده‌ایم، از جمله اینکه این برنامه باعث شد هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی از تلویزیون، برنامه‌ها و کارهای خود سخن بگویند و حتی چالشی ایجاد شد که هنرمندان از مردم خواستند تا رضایت خود را از طریق رای دادن به آنها یا برنامه‌هایشان اعلام کنند. «سه ستاره» شب تحویل سال هم که اختتامیه این برنامه برگزار می‌شود با بخش های مختلفی همراه خواهد شد.

کد خبر 328088

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha