پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: شبکه خبری اسکای نیوز اعلام کرد یک داعشی جدا شده اسنادی متشکل از بیانیه‌های شخصی ۲۲ هزار تن از تروریست‌های عضو شامل اسامی واقعی، مستعار، شماره تلفن و تابعیت آنها را تحویل این شبکه خبری داد.

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، این تروریست داعش اسناد مذکور را قبل از جدا شدن از این گروه تروریستی از رئیس پلیس امنیت داخلی داعش ربوده وبه شبکه خبری اسکای نیوز انگلیسی در قالب یک فلش مموری ارائه داد.

شبکه خبری اسکای نیوز افزود: منبع این بیانیه‌ها فرم‌های عضویت در داعش است که تروریست‌ها میان 51 تابعیت خود توزیع کردند.

بر اساس این گزارش برخی اسناد هویت تروریست‌های داعشی را که پیش از این معروف نبوده و در حال حاضر در غرب اروپا، آمریکا، کانادا، خاورمیانه و شمال آفریقا مستقرند افشا می‌کند.

شبکه خبری اسکای نیوز با انتشار این فرم‌ها اسامی افراد ملحق به داعش، نام خانوادگی، نام مستعار، نام مادر، گروه خونی، تاریخ تولد، تابعیت، شغل، آدرس، تلفن، محل اقامت، حرفه، میزان تحصیل، میزان اطلاعات دینی، مهارت جنگی و کشورهایی که از آن برای ورود به سوریه عبور کرده با ذکر تاریخ و نام شخصی که از وی خواسته مشخص کرده است.

داعش گروهی تروریستی جنایتکار است که از 19 خرداد ماه سال گذشته (93) تاکنون عراق را با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب این کشور مواجه ساخته ونیروهای مردمی و ارتش عراق طی ماه‌های اخیر موفق شده‌اند چند شهر این کشور از جمله الرمادی و تکریت را از دست تروریست‌های تکفیری داعش آزاد کنند.

کد خبر 327848

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha