همشهری آنلاین: نفرات برتر رقابت‌های عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور در ۱۰ وزن در تهران مشخص شدند.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های عمومی (اوپن) کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور با شرکت 365 کشتی‌گیر از 29 استان در قالب 31 تیم در 7 دور و با انجام 385 کشتی، روز چهارشنبه (7 بهمن) در خانه کشتی شماره دو تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این پيكارها به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) 2- عرفان نجف‌نژاد (آذربایجان شرقی) 3- فرامرز ویسی (کرمانشاه) 4- یونس اردلان‌راد (همدان) 5- اکبر تیزدم (تهران) و مهدی وهاب زاده (آذربایجان شرقی) 7- امیرحسین نجار (توابع تهران) 8- امیرحسین مقصودی (لرستان) 9- امیرحسین حسن‌زاده (البرز) 10- مجتبی شهبازی (توابع تهران)

46 کیلوگرم: 1- امیرحسین خدابخش (مازندران) 2- مجید محمدی (خوزستان) 3- رضا علیزاده (مازندران) 4- حمید کیوان (ایلام) 5- مرتضی بیات (همدان) و حسین سیاری (البرز) 7- محمد ابراهیمی (مازندران) 8- سعید سبزعلی (لرستان) 9- امیرعلی اصغری (خراسان رضوی) 10- محمدحسین سپهرنیا (کرمانشاه)

50 کیلوگرم: 1- محسن محمد مرادنژاد (مازندران) 2- پوریا ترکمان (مرکزی) 3- احمد شعبان (لرستان) 4- محراب امامی (مازندران) 5- میلاد علی‌مرادی (البز) و عباس قربان‌پوری (مازندران) 7- سیدحسین عبادی (مازندران) 8- امیرارسلان دارابی (تهران) 9- یوسف سلیمانی (خراسان رضوی) 10- حسین رحمانی (کرمانشاه)

54 کیلوگرم: 1- اشکان کوشکی (لرستان) 2- حسین رسولی (مازندران) 3- علی‌اکبر زرودی (مازندران) 4- کوروش شیخ‌انصاری (اصفهان) 5- مجتبی غلامی (همدان) و رضا عرب رودبارکی (گلستان) 7- علی میرزایی (البرز) 8- مبین گراوند (ایلام) 9- مهدی شیرزاده (توابع تهران) 10- مرتضی پورمرتضوی (تهران)

58 کیلوگرم: 1- مهدی شیرازی (تهران) 2- حسن آذری (مازندران) 3- مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) 4- علی سیری (تهران) 5- صادق لطفی (کرمانشاه) و علیرضا دوستی (زنجان) 7- ستار عزیزی (لرستان) 8- رضا رفیعی (البرز) 9- علی شیخ‌اعظمی (مازندران) 10- امیرحسین هادی پور (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ‌اعظمی (مازندران) 2- سجاد مقصودی (توابع تهران) 3- حمید کریمی (مازندران) 4- اکبر عالی‌ساری (اردبیل) 5- محسن کاوه (کردستان) و محمدحسین ایزدیاری (خوزستان) 7- رضا رک رک (لرستان) 8- مهدی حسن‌آبادی (کرمانشاه) 9- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 10- سلیمان الهی (خراسان شمالی)

69 کیلوگرم: 1- محمدرضا میرزایی (کرمانشاه) 2- احمدرضا نوری (تهران) 3- مبین درویشی (تهران) 4- امیرحسین بورزاد (مازندران) 5- سهیل فیضی (البرز) و بهزاد شادگونه (همدان) 7- میثم زارع (کرمانشاه) 8- علی سبزوار (لرستان) 9- امیررضا غلامی (مازندران) 10- حمیدرضا علی‌بخشی (همدان)

76 کیلوگرم: 1- پوریا طاهری (آذربایجان شرقی) 2- امیرحسین فوری (خراسان رضوی) 3- علی شکوری (مازندران) 4- علی سلمانی (تهران) 5- علی شیران (اصفهان) و پوریا افشاری (همدان) 7- اشکان قمریان (کرمانشاه) 8- علیرضا یوسفی (البرز) 9- امیرمحمد مختاری (همدان) 10- محمدامین آذرخش (فارس)

85 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل هاشمی (مازندران) 2- کاظم درویشی (مازندران) 3- محمدعلی آذرپیرا (تهران) 4- امیرحسین کریمی‌فر (خراسان رضوی) 5- عرفان ظهیری (البرز) و امیربهادر ترابی (البرز) 7- علیرضا سلطانی (کرمانشاه) 8- محمدحسین اخوان (همدان) 9- مجید توکلی (خراسان شمالی) 10- کوروش همتی (همدان)

100 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- امیرحسین زارع (مازندران) 4- علی رهبری (گیلان) 5- علیرضا عبدالهی (تهران) و متین فیضی (توابع تهران) 7- فرزام اسلامی‌نیا (مازندران) 8- امیرحسین فتوحی (فارس) 9- علی شهبازی (گیلان) 10- عباس نادری (همدان)


فنی‌ترین کشتی‌گیر: محمدرضا میرزایی (کرمانشاه)

 

کد خبر 323313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار