همشهری آنلاین: کتاب یک نویسنده ایرانی با موضوع داعش در میان سایر آثار برجسته با این موضوع به زبان انگلیسی در شبکه‌های مجازی فروش و عرضه کتاب در جهان قرار گرفت.

جنگ و ماجراجویی جنسی در داعش

به گزارش انتشارات پرسمان، کتاب جنگ و ماجراجویی جنسی در داعش نوشته امیررضا پرحلم amirreza porhelm آوریل 2015 به زبان انگلیسی از سوی انتشارات آمریکایی سوپریم سنچوری منتشر و زودتر از دیگر آثار مرتبط با این موضوع بر شبکه‌های جهانی فروش کتاب قرار گرفت.

هدایت کافران در داعش نوشته روبرت اسپنسر، آخرالزمان دولت اسلامی اثر ویلیام مک کانتس، قیام داعش نوشته جی سیکیولو، داعش از درون نوشته بنجامین هال و ظهور داعش نوشته اریک استاکلبک از جمله کتاب‌هایی هستند که با موضوع خلافت اسلامی عراق و شام ماه‌ها بعد از اثر این نویسنده ایرانی منتشر شدند.

ترجمه فارسی کتاب این نویسنده با عنوان «داعش و جهاد النکاح»، اردیبهشت ماه سال 94 در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی انتشارات پرسمان عرضه شد و بعد از دو ماه با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسید.

این کتاب داستان جنایات داعش و به بردگی کشاندن زنان و همچنین فریب افراد برای عملیات انتحاری برای رفتن به بهشت را بازگو می‌کند.

کد خبر 322622

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha