همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق ۴ فروند بالگرد و یک فرند هواپیمای فرندشیپ به نیروی دریایی ارتش خبر داد.

بالگرد

به گزارش تسنیم، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به رونمایی از آخرین پروژه‌های راهبردی نیروی دریایی ارتش، اظهار داشت: نیروی دریایی نیرویی تجهیزات محور است و باید از تجهیزات مناسب و برخوردار از فناوری روز در ماموریت‌های خود استفاده کند.

وی ادامه داد: امروز از تجهیزاتی رونمایی شد که می‌تواند توان ما را در این عرصه بالا ببرد و همچنین باعث ارتقای سطح ماموریت های ما در همه حوزه ها می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: پروژه‌هایی که امروز رونمایی شد باعث ارتقای اطلاعاتی بر منطقه وسیع و گسترده دریا و همچنین شمال اقیانوس هند می‌شود که این موضوع می تواند توان ما را در تسط و اشراف اطلاعاتی ما به منظور رصد همه تحرکات بالا ببرد.

دریادار سیاری در ادامه سخنان خود از الحاق دو فروند بالگرد به منطقه دریایی بوشهر خبر داد و گفت: همچین یک حوض‌چه شناور 800 تنی نیز به این منطقه دریایی الحاق خواهد شد.

وی افزود: افتتاح دو مرکز آموزشی در بوشهر،الحاق یک فروند هواپیمای F27(فرندشیپ) و رونمایی از یک شناور 1000 تنی را نیز از دیگر برنامه های ما در این هفته می‌باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در خصوص برنامه هفته روز نیروی دریایی راهبردی، گفت: صبحگاه مشترکی نیز 9 آذر در منطقه بندرعباس خواهیم داشت، دیدار با خانواده شهدا،جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمانهای امام خمینی (ره)، دیدار با فرماندهی معظم کل قوا نیز از دیگر برنامه این روز است.

کد خبر 314871

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha