همشهری آنلاین: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بقا و تداوم انقلاب اسلامی مستلزم حفظ روحیه استکبارستیزی است.

عبدالله حاجی صادقی

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت 13 آبان در شهرکرد افزود: روحیه استکبارستیزی ملت ایران ریشه در قرآن و ماهیت نظام اسلامی دارد و باید این روحیه حفظ شود.

وی ادامه داد: ملت ایران فراموش نمی کند که آمریکا شیطان بزرگ است و طبق فرموده قرآن کریم هیچگاه با شیطان دوستی نمی کنیم.

حاجی صادقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پایانی ندارد، تصریح کرد: آنهایی که فکر می کنند انقلاب اسلامی به پایان رسیده و شعار جمهوری اسلامی سر می دهند سخت در اشتباهند چرا که انقلاب اسلامی در نهایت به حکومت حضرت ولی عصر(عج) متصل می شود.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نفوذ در حکومت و حاکمیت را فتنه جدید دشمن دانست و گفت: باید مراقب دوره بعد از برجام باشیم و از مسئولان کشور می خواهیم که نسبت به نامه رهبر معظم انقلاب در این خصوص دقت نظر ویژه داشته باشند.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: دولتمردان، مجلس و قوه قضائیه باید مراقب فتنه جدید دشمن باشند تا این فتنه نیز مانند فتنه های گذشته خنثی شود.

وی، رهبری مدبر و امت بصیر را از مهمترین شاخصه های نظام اسلامی دانست و افزود: دنیای استکبار این دو عامل را مانع اجرای فتنه های خود می داند.

حاجی صادقی تصریح کرد: امروز بار دیگر به آمریکا و اسرائیل می گوئیم که ملت ایران خسته نشده و هنوز همان روحیه استکبارستیزی خود را حفظ کرده و جز با مرگ آمریکا و نابودی رژیم صهیونیستی آرام نخواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، مراسم گرامیداشت روز 13 آبان در شهرکرد با حضور پرشور اقشار و آحاد مختلف مردم در محل امامزادگان دوخاتون این شهر برگزار شد.

اجرای سرود استکبارستیزی توسط جمعی از دانش آموزان از برنامه های جنبی این مراسم بود.

کد خبر 312705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار