همشهری‌آنلاین: گروه موسیقی ناظری بامداد روز ، ۱۸ مهرماه در مسیر بازگشت از قزوین به تهران دچار سانحه تصادف شدند.

به گزارش برنا دراین حادثه ۳ نوازنده و عوامل گروه مجروح شدند. شهریار نظری نوازنده دف که در زمان حادثه راننده بود از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.

به گفته نگار حسینی مشاور رسانه‌ای کنسرت‌های شهرام ناظری و حافظ  که خود از سرنشینان خودرو سانحه دیده بود ، دیگر سرنشینان پدرام فریوسفی نوازنده ویلون و بابک غسالی نوازنده عود بودند.

وی در مورد چگونگی رخ دادن این حادثه گفت : «ساعت ۳ و نیم بامداد بود ، پس از پایان کنسرت ، اعضای گروه سوار بر خودروها از قزوین به سمت تهران حرکت کردند ، در جاده قزوین-کرج ناگهان زاپاس یکی از خودروهای عبوری وسط جاده افتاد، این خودروی به سرعت دور شد، اما رها شدن زاپاس در اتوبان باعث شد تا کنترل خودرو از دست راننده خارج شود و در پی آن حادثه رخ داد.»

نگارحسینی که خود نیز در این حادثه دچار جراحت شده است چنین ادامه داد : چهار عضو گروه مجروح و شهریار نظری دچار آسیب دیدگی از ناحیه دست شد که بعد از انتقال به بیمارستان تحت درمان پزشکی قرار گرفتند.

وی تاکید کرد در زمان تصادف ، شهرام و حافظ ناظری سوار برخودروهای دیگر گروه بودند که خوشبختانه دچارجراحت نشده‌اند و در کمک و انتقال مجروحان به بیمارستان کمک بسزایی داشتند.

حسینی در این گفت و گو با رد کامل اسلحه‌کشی در کنسرت کرمانشاه این گروه گفت: به هیچ عنوان چنین حادثه‌ای رخ نداد و شایعه است ، اجرای مراسم در کرمانشاه در آرامش تمام بود ، حتی در پایان کنسرت جشن امضا داشتیم .

ادامه اجراهای ناگفته‌های ناظری‌ها پس از ماه محرم خواهد بود و امید است تا آن زمان بهبود کامل برای اعضای گروه حاصل شود.

کد خبر 310052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار