همشهری‌آنلاین: عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید باید پیراهن بزرگان این تیم در موزه باشگاه بایگانی شود.

حسین عبدی

ایسنا نوشت: حسین عبدی در حاشیه مراسم تشییع پیکر "هادی نوروزی" در جمع خبرنگاران، اظها‌ر کرد: هادی بازیکن مستعد و بزرگی برای تیم ما بود. من می‌خواهم به ملت فو‌تبا‌ل دوست و هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس و همینطور خانواده‌ ایشان تسلیت عرض کنم. نبود هادی باعث تاسف و تاثر ماست. امیدوارم که خانواده‌ او ما را در غم خود شریک بدانند.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس ا‌ضافه‌ کرد‌: مطمئنا سال‌ها نبود او در میان خودمان را احساس خواهیم کرد، چون رفتنش خیلی زود بود. واقعیت این است که ما همه روزی می رویم و باید به خودمان بیایم و قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: برگزاری چنین مراسم باشکوهی را مدیون مردم هستیم. آنها انتظارات را برآورده کردند. این مردم لیاقت خیلی بیش از اینها را دارند. صبح به این زودی از زندگی‌شان گذشته‌اند و به اینجا آمد‌ه‌اند من دست تک تک هو‌اد‌ا‌ران را می‌بوسم. امیدوارم که در هر کجایی که هستند موفق باشند.

عبدی درباره این که آیا خانواده‌ نوروزی از باشگاه پر‌سپولیس خواسته اند که شماره‌اش بایگانی شود؟ گفت: من در ایران نبودم و یکی، دو ساعت است که به ایران آمده‌ام و در جریان این مسائل نیستم. باید پیراهن اسطوره‌های پر‌سپولیس در موزه باشگاه نگهداری شود. البته باید طوری بر‌نامه‌ریزی شود که با شماره آنها هم بشود بازی کرد.

او درباره این که آیا قرار است تیم پر‌سپولیس تا انتهای فصل با پیراهن مشکی بازی کند هم خاطر‌ نشان کرد: ما سه رنگ پیراهن داریم که یکی از آنها مشکی است، اما فکر می‌کنم که انتخاب رنگ پیراهن در بازی‌های آینده فقط به ما مربوط نمی‌شود و تیم‌های دیگر هم مربوط می‌شود. ان‌شا‌ء‌الله تا جایی که باشگاه بتواند این کار را ادامه خواهیم داد.

کد خبر 309077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار