همشهری آنلاین: جانشین پلیس راه از پایان طرح ویژه سفرهای تابستانی خبر داد و گفت:‌ خوشبختانه علیرغم افزایش سفر در شهریور ماه نسبت به مدت مشابه، در این مدت تصادفات منجر به فوت کاهش داشته است.

به گزارش فارس، سرهنگ صمد اسفندیاری جانشین پلیس راه راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت:‌ در حال حاضر تمامی جاده‌ها از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

جانشین پلیس راه به موج بازگشت مسافران از سفرهای تابستانی پرداخت و تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به این که پیش‌بینی می‌شد در روز گذشته بیشترین بار بازگشت شهروندان را شاهد باشیم ولی به دلیل مدیریت سفر و بازگشت تدریجی شهروندان از سفرها و همچنین آمادگی 100 درصد پلیس راهور موج بازگشت خوبی را شاهد بودیم و در طول اکثر جاده‌ها مشکل خاصی را نداشتیم.

سرهنگ اسفندیاری با افزایش تعداد سفرها در طول شهریور ماه امسال نسبت به مدت مشابه خبر داد و گفت: در تصادفات منجر به فوت در جاده‌ها در همین بازه زمانی کاهش را شاهد بوده‌ایم که آمار نهایی آن طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

این مقام ارشد راهور ناجا به پایان طرح ویژه سفرهای تابستانی در جاده‌های کشور پرداخت و از همکاری خوب شهروندان با پلیس راهور و همچنین رعایت مقررات ایمنی و عبور و مرور تشکر کرد.

کد خبر 308456

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha