جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: سرمربی سرخپوشان تهران با بیان اینکه تیمش هنوز بالانس نشده است گفت از دیر بسته شدن تیم نگرانم.

برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ  درباره آخرین وضعیت تمرینات این تیم اظهار کرد: خیلی از نحوه تمرین بازیکنان راضی هستم. از عملکرد آنها راضی‌ام زیرا بازیکنانم با تمام وجود در تمرینات تلاش می‌کنند اما متاسفانه هنوز تیم ما کامل نشده است. این موضوع باعث می‌شود که تیم بالانس نباشد.

وی افزود: همان‌طور که گفتم بازیکنانی که در حال حاضر در تمرین شرکت می‌کنند، خیلی خوب تمرینات را انجام می‌دهند. من فقط از آنها تشکر می‌کنم.

او درباره اضافه شدن بازیکنان جدیدی چون رامین رضاییان در تمرینات تیم گفت: نظر مثبتی روی رامین رضاییان دارم. چطور می‌شود درباره این بازیکن صحبت کرد؟ او بازیکن خوبی است که در تیم ملی هم بازی می‌کند. وقتی تمرین تمام می‌شود او از همه ناراحت‌تر است.

برانکو در ادامه درباره این که پرسپولیس هنوز در پست دفاع چپ بازیکنی جذب نکرده است، گفت: کماکان به دنبال جذب بازیکن هستیم. این موضوع مرا نگران می‌کند که تیم دیر بسته می‌شود اما شرایط همین‌گونه است.

او همچنین در ادامه درباره برگزاری اردوی پرسپولیس در ترکیه هم گفت: امیدواریم در آنجا تیم‌مان کامل بشود. حداقل در دوره اردو تیم کاملی را در اختیار داشته باشیم تا بازیکنان هر چه سریع‌تر با تیم هماهنگ شوند.

او همچنین خاطرنشان کرد:‌ هیچ‌وقت خودم را توجیه نکرده‌ام. اگر در طول فصل نتایج خوبی نگیریم قاعدتا من مقصر هستم زیرا همیشه مقصر نتایج مربی است. ما 20 روز است که با باشگاه درباره جذب بازیکن صحبت می‌کنیم اما جذب بازیکن کار ساده‌ای نیست. با یک بازیکن صحبت می‌کنید و درباره او هم تبلیغ می‌کنید اما می‌بینید به باشگاه دیگری می‌رود و با آنها قرارداد می‌بندد.

برانکو افزود: برای پست دفاع چپ بازیکنی را در نظر دارم اما نمی‌توانم نام ببرم. تا زمانی که بازیکنی قراردادش را امضا نکند درباره‌ او صحبت نمی‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا رضا قوچان‌نژاد قرار است به پرسپولیس بیاید، گفت: همان‌طور که گفتم نمی‌خواهم درباره بازیکنی صحبت کنم. هر وقت قراردادی بسته شد سپس درباره آن بازیکن صحبت می‌کنم.

کد خبر 300623

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی