همشهری آنلاین: جلسه قرارگاه راهیان نور دریایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای راهیان نور دریایی با حضور سردار فضلی و مسئولان راهیان نور در بندرعباس برگزار شد.

علی فضلی

به گزارش ایسنا،در این جلسه سردار علی فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، سردار تنگسیری فرمانده قرارگاه راهیان نور دریایی، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج، سردار حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، روح الله حسین‌زاده مسئول کمیته اعزام و اسکان و دبیرخانه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در بندرعباس حضور داشتند.

این جلسه به منظور اعلام آمادگی جهت پذیرش زائران راهیان نور دریایی به صورت متمرکز و مردمی برگزار شد و استانهای هرمزگان و بوشهر از مهرماه آمادگی صددرصدی برای میزبانی از زائران راهیان نور را خواهند داشت.

روح‌الله حسین‌زاده در حاشیه این جلسه گفت: زائران راهیان نور از مهرماه با حضور در استان‌های هرمزگان و بوشهر می‌توانند توسط شناورها از جزایر راهیان نور دریایی خارک و هرمز بازدید کنند.یکی دیگر از موضوعات جلسه امروز، بحث و تبادل نظر در خصوص مراسم افتتاحیه راهیان نور دانش‌آموزی در مهرماه بود که امسال قرار است این مراسم در محل زندگی شهید نادرمهدوی در بوشهر با پیام استکبار ستیزی برگزار شود.

حسین‌زاده یادآورشد: نباید از مشارکت مردم در زمینه راهیان نور غفلت کرد؛ زیرا همه خانواده‌ها و مردم به صورت هوشمندانه در این موضوع همکاری می‌کنند و لازم است در اردوهای راهیان نور روایت‌هایی دانش‌آموزان شهید به عنوان الگوی تاثیرگذار بازگو شود؛ زیرا آنها با توجه به سن و سال کم ایثارگری‌های بسیاری داشته‌اند و حماسه آفریده‌اند.

کد خبر 300146

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha