همشهری آنلاین: جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی به منظور تبادل نظر در خصوص راهیان نور دانشجویی و اعزام ۵۰۰ هزار دانشجو در طول سال ۹۴ به سرزمین‌های نور برگزار شد.

 راهیان نور

به گزارش ایسنا، حسین‌زاده، مسئول قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: در این جلسه مقرر شد که هر هفته یا هر دوهفته یکبار این جلسات برای برنامه‌ریزی جهت اعزام 500 هزار دانشجو در طول سال 94 به اردوهای راهیان نور غرب، شمالغرب و جنوب کشور برگزار شود.

وی ادامه داد: کار اعزام دانشجویان به سرزمین‌های نور به عهده سازمان‌های اردویی راهیان نور هر استان است که با همکاری دانشگاه‌ها و سازمان بسیج دانشجویی استانها برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش،بحث و تبادل نظر در خصوص اعزام‌های راهیان نور دانشجویی و همچنین بالابردن کیفیت و کمیت اعزام‌ها به مناطق عملیاتی دفاع مقدس از جمله اهداف این نشست بود.

قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی بر اساس مصوبه شورای سیاست‌گزاری ستاد مرکزی راهیان نور کشور راه‌اندازی شده و با هدایت و نظارت ستاد مرکزی راهیان نور کشور فعالیت می‌کند. مسئولیت این قرارگاه با سردار فضلی و جانشینی آن با معاون فرهنگی وزیر علوم است.معاونین فرهنگی وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و دبیر سازمان بسیج دانشجویی هم عضو این قرارگاه هستند.

کد خبر 299313

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha