همشهری آنلاین: نشر موزه دفاع مقدس تهران با تازه ترین آثار خود برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافت .

 نمایشگاه کتاب

به گزارش ایرنا از باغ موزه دفاع مقدس، نشر موزه دفاع مقدس تهران که در سال 93 مجوز نشر گرفت، طی کمتر از یک سال فعالیت توانسته است نسبت به شناسایی و سفارش ترجمه 96 عنوان کتاب مرتبط با حوزه ایثار و مقاومت اقدام کند.

بر اساس این گزارش، این نشر تاکنون 25 عنوان را به زبان خارجی ترجمه کرده که از این تعداد 12 عنوان به انگلیسی،7 عنوان به عربی و 6 عنوان به فرانسه بوده و تعدادی از آنها چاپ و در نمایشگاه کتاب عرضه شده است.

موزه دفاع مقدس با دارا بودن بزرگترین کتابخانه تخصصی دفاع مقدس علاوه بر حضور در نمایشگاه کتاب، نسبت به شناسایی وخرید کتب مرتبط با دفاع مقدس اقدام می کند به گونه ای که در سال گذشته نسبت به خرید یک هزار و 446 عنوان کتاب اقدام کرد.

علاقه مندان می توانند از غرفه نشر موزه دفاع مقدس تهران ، واقع در طبقه فوقانی شبستان، بخش ناشران بین الملل، راهرو شماره 2 غرفه نشر موزه دفاع مقدس تهران دیدن کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از شانزدهم تا بیست و ششم اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

کد خبر 294309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار