مجموع نظرات: ۰
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: پل طبیعت انتخاب اول مردم و انتخاب پنجم معماران برجسته جهان در مسابقه معماری (A+(architizer awards در سال ۲۰۱۵ شد.

پل طبیعت

به گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد،دکتر اردشیر نوریان، با اعلام این خبر گفت: جایزه بین المللی A+ از معتبرترین جوایز معماری جهان است و سازه های برتر معماری را به منظور شناسایی سازه هایی که به بهبود و افزایش کیفیت زندگی روزانه مردم دنیا کمک می کنند، معرفی می کند.

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد افزود: A+ یک جایزه بین المللی معتبر در عرصه معماری است که بیش از 300 معمار نخبه از سراسر دنیا، هیات داوران آن را تشکیل می دهند. این جایزه هر ساله در سه بخش عمده برگزار می شود که پل طبیعت به دلیل سازه و همچنین کاربری اش توانست در بخش پل های عبوری جزو 5 سازه برتر جهان در سال 2015 قرار گیرد.

وی با اشاربه اینکه پل طبیعت در بخش مردمی نیز توانست جایزه اول را به خود اختصاص دهد افزود: در بخش پل های بزرگراهی نیز پل طبیعت به انتخاب مردم توانست مقام اول این مسابقه بین المللی را به دست آورد.

به گفته نوریان این جایزه از آن جهت مهم است که علاوه بر انتخاب توسط بهترین معماران حال حاضر جهان، مردم نیز در آن نقش داشته و امکان ارائه نظر در مورد یک اثر معماری را دارند.

او ادامه داد: پل طبیعت، یک پیاده راه با 14هزار قطعه فولادی است که در سال 1393 در اختیار شهروندان قرار گرفت و در بنا نوروز امسال، پذیرای ده ها هزار از شهروندان تهرانی و گردشگران دیگر بود و تا به حال جوایزه سازه برتر فولادی در سال 92 و خشت طلایی و پل برتر کشور را در سال 93 به دست آورد.

کد خبر 292524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار