همشهری آنلاین: کنسرت «شادیانه‌های کودکی» روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ساعت ۲۱ ویژه کودکان و خانواده هایشان با اجرای عموهای فیتیله ای، دونه های برنامه «خاله شادونه» و... اجرا می شود.

کنسرت فیتیله ای

به گزارش مهر؛ امیر فروتن با اشاره به کنسرت «شادیانه‌های کودکی» که ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد، گفت: این اولین کنسرت کودک و خانواده است که به شکل حرفه‌ای در کشور برگزار می‌شود.

وی درمورد جزییات این کنسرت اظهار کرد: در این کنسرت ما ۹ نوزانده داریم که ترانه ها را به صورت زنده اجرا می‌کنند.

تهیه کننده و صاحب امتیاز کنسرت «شادیانه‌های کودکی» درباره خوانندگان این کنسرت نیز اعلام کرد: عموهای فیتیله‌ای‌ با حضور محمد مسلمی، حمید گلی و علی فروتن به عنوان خوانندگان، مسعود روشن پژوه به عنوان مجری و خواننده، شهرام نیک یار به عنوان خواننده و آهنگساز و همچنین دونه‌ها (عروسک‌های برنامه خاله شادونه) به عنوان خوانندگان این کنسرت روی صحنه می‌روند.

فروتن با بیان اینکه از چند گروه موسیقی کودک هم برای اجرای این کنسرت دعوت شده است، گفت: این کنسرت چند بخش دارد که در بخش های مختلف آن، خوانندگان و گروه های نام برده شده هر یک قطعاتی را اجرا می کنند و چند قطعه را هم با یکدیگر همخوانی می‌کنند.

وی ادامه داد: این کنسرت ۱۳ قطعه دارد که ۱۲ ترانه آن پیش از این در تلویزیون اجرا شده است و ترانه «شادیانه‌های کودکی» مختص همین برنامه تولید شده است که برای اولین بار اجرا می‌شود.

تهیه کننده کنسرت «شادیانه های کودکی» درباره زمان اجرای این کنسرت که ساعت ۲۱ روی صحنه می‌رود، عنوان کرد: این کنسرت به مدت ۲ شب برگزار می‌شود و ممکن است که یک سانس عصر هم به برنامه اضافه شود. از آنجایی که کودکان باید به همراه خانواده‌هایشان به این کنسرت بروند ساعت اجرا را دیرتر قرار دادیم تا خانواده‌ها با مشکل پارکینگ و دیگر مسایل مواجه نشوند.

وی در پایان با بیان اینکه بخشی از عواید این کنسرت صرف امور خیریه می‌شود، گفت: تلاش ما این است که در این کنسرت فضای شادی را فراهم کنیم و شبی به یاد ماندنی و مفرح را برای کودکان رقم بزنیم و بتوانیم این برنامه را در آینده در تهران و دیگر شهرها اجرا کنیم.

کد خبر 292218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار