همشهری آنلاین: در حالی که تجاوز جنگنده‌های عربستانی علیه شهروندان و غیر نظامیان یمنی هم‌چنان ادامه دارد یکی از رهبران انصار الله یمن اعلام کرد که به این تجاوزها در قلب عربستان و کاخ‌های پادشاهی این کشور پاسخ داده‌ خواهد شد.

یمن

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، جنگنده‌های عربستانی منازل مسکونی شهروندان یمنی در استان اب را مورد هدف قرار دادند که به دنبال آن تعدادی از غیر نظامیان از جمله زنان و کودکان کشته شدند.

جنگنده‌های رژیم آل سعود هم‌چنین مناطقی را در زنگبار و ابین مورد هدف قرار دادند. گزارش‌های خبری حاکی از آن است که این جنگنده‌های سعودی دو استان لحج و ابین در یمن را مورد بمباران قرار دادند.

هم‌چنین شاهدان عینی عنوان داشتند که جنگنده‌های متجاوز پایگاه‌های مربوط به جنبش انصار‌الله یمن را در استان‌های تعز و حدیدة مورد اصابت قرار دادند.

این در حالی است که ضیف‌الله الشامی، یکی از رهبران انصارالله و عضو دفتر سیاسی این جنبش عنوان داشت که مردم یمن منتظر یک علامت برای نشان دادن واکنشی تعیین کننده و قدرتمند علیه تجاوز وحشیانه علیه کشورشان هستند و این تجاوز برای پنجمین روز متوالی ادامه داشته است.

وی در ادامه افزود: ما گزینه‌های مختلفی برای واکنش به این تجاوزها پیش رو داریم و تمام امکانات برای این پاسخ کوبنده چه در خاک یمن و چه در قلب خاک عربستان و یا کاخ‌های پادشاهی آن آماده است.

الشامی تاکید کرد: هیچ چیزی مانع از واکنش نشان دادن در برابر تجاوز صورت گرفته علیه یمن به رهبری عربستان وجود ندارد.

کد خبر 290830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار