همشهری آنلاین: مدیر عامل سازمان رفاه و خدمات رفاهی شهرداری تهران جزئیات تورهای ۱۶گانه تهران را تشریح کرد.

به گزارش ايسنا، فرزاد هوشیار در تشریح این برنامه ها، گفت: تهران شهری است که امروز به دلیل گسترش و رشد جمعیت، در ردیف شهرهای بزرگ جهان قرار دارد، اما خوشبختانه در لایه‌های پنهان محله های تهران، بناهایی وجود دارد که در طول تاریخ شاهد رخدادهای تلخ و شیرین بوده اند که توسط شخصیت‌های مهمی رخ دادند و هنور با وجود ناملایمات پابرجاهستند اما بااین حال هنوز می توان تهرانی هایی را یافت که خیلی با این محلات آشنا نیستند و سعی داریم با برگزاری تورهای ویژه و با استفاده ازظرفیت های نوروز این محل ها را به مردم نشان دهیم.

وی با بیان اینکه ستاد گردشگری بهارانه در سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران برای پوشش بهار 94 ایجاد شده است، گفت: بر همین اساس این ستاد اقدام به برگزاری تورهای تهرانگردی کرده است.

وی با بیان اینکه برگزاری تورهای گردشگری نیمروزه و یک روزه در دستور کار قرار دارد، گفت: این تورها که تحت عنوان گردشگری بهارانه نام گرفته، با محوریت اماکن مذهبی و تاریخی، تفریحی و گردشگری شهر تهران ویژه عموم شهروندان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات رفاهی شهرداری تهران با بیان اینکه این تورها شامل شش عنوان هستند، گفت: تورهای تهران قدیم و تهران جدید نیز در این برنامه قرار دارند.

وی افزود: همچنین ساعت حرکت تورهای نیم روزه از 9الی 13 و عصر از14 تا 18خواهد بود اما برای تورهای یکروزه زمان حرکت از 9صبح تا16خواهد بود.

کد خبر 290086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =