مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیر عامل سازمان رفاه و خدمات رفاهی شهرداری تهران جزئیات تورهای ۱۶گانه تهران را تشریح کرد.

به گزارش ايسنا، فرزاد هوشیار در تشریح این برنامه ها، گفت: تهران شهری است که امروز به دلیل گسترش و رشد جمعیت، در ردیف شهرهای بزرگ جهان قرار دارد، اما خوشبختانه در لایه‌های پنهان محله های تهران، بناهایی وجود دارد که در طول تاریخ شاهد رخدادهای تلخ و شیرین بوده اند که توسط شخصیت‌های مهمی رخ دادند و هنور با وجود ناملایمات پابرجاهستند اما بااین حال هنوز می توان تهرانی هایی را یافت که خیلی با این محلات آشنا نیستند و سعی داریم با برگزاری تورهای ویژه و با استفاده ازظرفیت های نوروز این محل ها را به مردم نشان دهیم.

وی با بیان اینکه ستاد گردشگری بهارانه در سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران برای پوشش بهار 94 ایجاد شده است، گفت: بر همین اساس این ستاد اقدام به برگزاری تورهای تهرانگردی کرده است.

وی با بیان اینکه برگزاری تورهای گردشگری نیمروزه و یک روزه در دستور کار قرار دارد، گفت: این تورها که تحت عنوان گردشگری بهارانه نام گرفته، با محوریت اماکن مذهبی و تاریخی، تفریحی و گردشگری شهر تهران ویژه عموم شهروندان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات رفاهی شهرداری تهران با بیان اینکه این تورها شامل شش عنوان هستند، گفت: تورهای تهران قدیم و تهران جدید نیز در این برنامه قرار دارند.

وی افزود: همچنین ساعت حرکت تورهای نیم روزه از 9الی 13 و عصر از14 تا 18خواهد بود اما برای تورهای یکروزه زمان حرکت از 9صبح تا16خواهد بود.

کد خبر 290086

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha