همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تاپایان سال یک سری از شناورها و در ابتدای سال‌های آینده سری دیگری از شناورهای پیشرفته ایران رونمایی می‌شود.

حسین دهقان

سردار حسین دهقان در گفت‌وگو با تسنیم در انزلی، با بیان اینکه آموزش نیروهای متخصص و کمک به تامین امنیت دریای صلح و دوستی خزر از اهداف الحاق ناوشکن فوق پیشرفته دماوند به ناوگان دریایی ارتش در شمال کشور است، اظهار داشت: به زودی شناورهای فوق پیشرفته و بزرگ جمهوری اسلامی ایران رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که ناوشکن «دماوند» محصول خرد و توانمندی متخصصان ایرانی است، افزود: تاپایان سال یک سری از شناورها و در ابتدای سال‌های آینده سری دیگری از شناورهای پیشرفته ایران رونمایی می‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ناوشکن دماوند در تأمین امنیت دریای خزر به همسایگان کمک می‌کند، گفت: ناوشکن دماوند می‌تواند مبارزه با تروریسم، در مبارزه با موادمخدر نیز فعالیت کند.

دهقان با تأکید بر اینکه ناوشکن دماوند پیامش برای همسایگان صلح و دوستی است، خاطرنشان کرد: این ناوشکن با همکاری نخبگان جوان و متخصص دانشگاهی و متخصصان نیروی دریایی و وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است.

وی با تأکید بر عزم کشور برای پیشرفت و توسعه صنایع دفاعی،‌ تصریح کرد: پروژه‌ها و طرح‌های خوبی داریم که به زودی برخی از آن‌ها رونمایی می‌شود.

کد خبر 289485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار