همشهری آنلاین: مراسم رونمایی از سنگ مزار یادبود شهید جهاد مغنیه فرزند اسطوره مقاومت حزب الله شهید عماد مغنیه روز گذشته در بهشت زهرای تهران قطعه شهدای نهضت جهانی اسلام برگزار شد.

sang

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مراسم رونمایی از سنگ مزار یاد بود شهید جهاد مغنیه فرزند اسطوره مقاومت حزب الله شهید عماد مغنیه روز گذشته در بهشت زهرای تهران قطعه شهدای نهضت جهانی اسلام برگزار شد.

در این مراسم که اقشار مختلف مردم و گروهی از خبرنگاران و فعالان لبنانی نیز حضور داشتند پدر شهید حسین فهمیده از سنگ مزار شهید جهاد رو نمایی کرد.

گفتنی است پیش از این برای شهدایی چون ریم صالح الریاشی اولین مادر شهادت طلب فلسطینی، مصطفی مازح شهید لبنانی که می خواست سلمان رشدی را از بین ببرد، شهید خالد اسلامبولی شهید مصری که انور سادات ملعون را به درک فرستاد، ادواردو آنیلی شهید ایتالیایی و فرزند ثروتمند ترین مرد ایتالیا، شهیده راشل کوری دختری آمریکایی که توسط صهیونیست‌ها شهید شد و شهید حاج عماد مغنیه که فرمانده شاخه نظامی حزب الله بود که سال ۸۶ در منطقه کفر سوسه دمشق توسط ایادی صهیونیست به شهادت رسید و چند تن دیگر از شهدای جهان اسلام سنگ مزار یاد بود در این مکان نصب شده است.

شهید جهاد مغنیه که خود روزی در این قطعه حضور پیدا کرده بود چندی پیش در منطقه القنیطره سوریه همراه تعدادی دیگر از رزمندگان اسلام مورد هدف سربازان رژیم اشغالگر قرار گرفت و شهید شد.

کد خبر 289151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار