همشهری آنلاین: رییس هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از جذب دو هزار و ۲۹۲ عضو هیات علمی جدید خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی تا ساعت ۲۴ روز شنبه دوم اسفند ماه تمدید شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام محمدرضا رضوان‌طلب افزود: پیش از این روز 30 بهمن به عنوان پایان مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی عنوان شده بود اما به دلیل درخواست متقاضیان این مهلت تا روز دوم اسفند ماه تمدید می‌شود.

وی گقت: برخی دانشگاه‌ها نیز در فرصت یک ماهه‌ای که در اختیار داشتند نتوانسته بودند نیازهای خود را بارگذاری کنند و اصرار داشتند که اطلاعات نیازهای آنها را بارگذاری کنیم.

رییس هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: همچنین متقاضیانی که پیش از این در فراخوان جذب ثبت‌نام کرده بودند و متقاضیانی که بعد از این ثبت‌نام خواهند کرد فرصت دارند تا با توجه به اطلاعات جدید، اطلاعات خود را در سامانه جذب تا روز 5 اسفند ماه ویرایش کنند.

به گفته وی تا کنون 17 هزار و 196 نفر داوطلب متقاضی جذب به عنوان عضو هیات علمی بوده‌اند. ظرفیت جذب اعضای هیات علمی در این دوره دو هزار و 292 نفر است و پیش‌بینی می‌شود که تا 22 هزار نفر داوطلب در این دوره متقاضی جذب شوند.

کد خبر 287561

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها