همشهری آنلاین: معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تاثیرات رزمایش های نیروهای مسلح در عرصه آمادگی های دفاعی کشور، تاکید کرد: پهنه دفاعی ایران مستحکم‌تر می‌شود.

سید مسعود جزایری

به گزارش ایرنا، سردار «سید مسعود جزایری» در سخنانی پیرامون رزمایش «محمد رسول الله(ص)» در گستره دریا، هوا و زمین، رزمایش های آتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در راستای پیوستگی سرزمینی و عمق بخشی دفاعی کشورمان قلمداد کرد و افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتقای مجموعه توانمندی های خود نسبت به گذشته، دژ محکم دفاعی کشور در برابر هرگونه زیاده خواهی و تجاوز بیگانه به شمار می آید و انجام موفق رزمایش «محمد رسول الله (ص)» بیانگر عزم، اراده، انگیزه و مدیریت انقلابی در این نهاد ارزشمند است.

وی ادامه داد: رزمایش هایی که انشاءالله در آینده خواهیم داشت چرخه دفاعی کشور را هر چه بیشتر مستحکم خواهد کرد و با حمایت آحاد مختلف مردم، قدرت و اقتدار دفاعی کشور به نقاط مطلوب خود نزدیک می شود.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ویژگی ها و مزیت های مدل دفاعی کشور تصریح کرد: امروز مدل دفاعی جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از ارتش و سپاه در معرض دید دوست و دشمن قرار دارد و رمز گشایی از این مدل موفق، در دستور کار بسیاری از مراکز تحقیقی قرار گرفته است.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور ادامه داد: پیوند سپاه و ارتش در دو بعد عناصر مادی و معنوی قدرت که سابقه دیرینه دوره دفاع مقدس را به همراه دارد، در ارتقای سطح توانمندی های نظامی کشور بسیار اثر گذار بوده است.

سردار جزایری ضمن تبریک رزمایش موفق ارتش جمهوری اسلامی ایران به آحاد نیروهای مسلح و رزمندگان اسلام و فرماندهان و مسؤلان مربوطه، بیان داشت: با بهره گیری از تجارب اینگونه رزمایش ها و استفاده از خلاقیت ها و ابتکارات و بخصوص نسل جوان نیروهای مسلح و متخصصین، مهندسان و طراحان در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ویژه حوزه صنایع دفاعی، امیدواریم شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نیروهای مسلح کشورمان باشیم.

رزمایش مشترک نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی با عنوان «محمد رسول الله(ص)» از چهارم تا 10 دی ماه در منطقه ای به وسعت دو میلیون و 200 هزار کبلومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا پایین تر از خلیج عدن برگزار شد.

کد خبر 283692

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار