مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۰
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از اولین بارگیری زباله در کارخانه زباله‌سوز برای تولید برق خبر داد.

 

به گزارش ايسنا، حسن کریمیان با اشاره به آغاز فعالیت آزمایشی نیروگاه زباله‌سوز گفت: این کارخانه در آرادکوه قابلیت پردازش ریجکت 200 تن زباله و تولید روزانه تا 3 مگاوات برق را دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان این که در چند روز گذشته به همت شرکت مجری و سازمان مدیریت پسماند زباله‌ها بارگیری شده است، اظهارکرد: ریجکت‌ها اکنون داخل مخزن ریخته شده است و در حال حاضر به صورت آزمایشی آبگیری شدند و مخازن و کوره‌ها روشن و آماده فعالیت هستند.

کریمیان با بیان این‌که با تلاش شبانه روزی کارهای فنی این کارخانه تمام شده است، گفت: اولین بارگیری در حال حاضر مراحل تست و آزمایش را پشت سر می‌گذارد و امیدوارم به زودی بتوانیم برق تولید کند و به مدار برود.

احتمال اجرای سراسری طرح تفکیک زباله از مبداء از اویل 94

کریمیان در ادامه با اشاره به اجرای پایلوت طرح تفکیک زباله از مبداء در برخی نواحی تهران آغاز شده است گفت: طی 4 ماه گذشته این طرح به صورت آزمایشی از 123 ناحیه شهر تهران در مرحله اول 12 ناحیه کار خود را آغاز کرد و اخیرا 10 ناحیه دیگر به آن اضافه شده است.

وی ادامه داد: امیداورم مراحل آزمایش را تا پیان سال پشت سر بگذاریم تا بتوانیم در اوایل سال 94 کل نواحی تهران را تحت پوشش قرار دهیم.

کد خبر 283290

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار