همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی انتظامی که برای بررسی روند اقدامات اجرایی در پرونده اسید پاشی به اصفهان سفر کرده بود گفت:به دستور فرمانده ناجا، پلیس با عزم جدی و حساسیت ویژه‌ای این پرونده را تا دست‌یابی به نتیجه نهایی دنبال می‌کند.

اسیدپاشی

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ حسین اشتری، که با دستور ویژه فرمانده نیروی انتظامی به منظور بررسی روند اقدامات اجرایی در پرونده اسیدپاشی به استان اصفهان سفر کرده بود در نشستی با کارآگاهان مسئول پرونده ضمن ابلاغ تدابیر ویژه در این خصوص، آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص شناسایی و دستگیری عامل اصلی این پرونده را بررسی کرد.

جانشین فرمانده ناجا در حاشیه این جلسه هدف از سفر خود به اصفهان را پیگیری ویژه پرونده اسیدپاشی و بررسی روند آخرین اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط واحدهای انتظامی، عملیاتی و اجرایی پلیس استان و ارائه تدابیر لازم در این خصوص عنوان کرد و گفت: پلیس با عزم جدی و حساسیت ویژه این پرونده را دنبال می‌کند.

وی از دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری و حل هرچه زودتر این پرونده و شناسایی عامل اصلی این اقدام خبر داد و گفت: در این زمینه نیروی انتظامی از تمامی ظرفیت‌های موجود و بسیج همه امکانات خود استفاده کرده و در صورت نیاز پشتیبانی‌های لازم از طریق مرکز نیز اعمال خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی به شمار می‌آید از همکاری اقشار مختلف مردم به خصوص مردم اصفهان با پلیس استان به ویژه در پرونده اخیر تقدیر کرد و گفت: هوشمندی مردم در پیگیری اخبار و گزارش‌های این پرونده از طریق منابع رسمی و مطمئن کشور همچون رسانه ملی و سایت خبرگزاری پلیس باعث خنثی شدن شایعات شده است.

وی با بیان اینکه شایعه سازها به دنبال نا امن کردن جامعه و از بین بردن اعتماد مردم نسبت به خادمان خود در نیروی انتظامی هستند گفت: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت و آسایش مردم را مختل کرده و باعث التهاب در جامعه شوند برخورد قانونی خواهد کرد.

کد خبر 276235

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی