همشهری آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اهمیت حمایت از صنعتگران داخلی گفت: نباید در صورت بروز خطایی، کلا با صنعتگران داخلی قهر کنیم.

به گزارش ايسنا، سیدجعفر تشکری‌هاشمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و خدمات شهری، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروزه بحث کیفیت بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه همیشه کیفیت مورد گلایه مصرف‌کنندگان است، گفت: امیدوارم تولیدکنندگان با تولیدات مرغوب این مساله را حل و فصل کنند تا همگان به سمت استفاده از تولیدات داخلی گرایش پیدا کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه قطعا با افزایش کیفیت محصولات داخلی، از واردات بی‌نیاز می‌شویم، اظهار کرد: البته نمی‌توان یک شبه به این مهم دست یافت.

تشکری‌هاشمی با بیان اینکه امروزه مشتریان هر محصولی را پسند نمی‌کنند گفت: تولیدکنندگان متوجه شدند که باید به خواست و کیفیت مشتریان احترام بگذارند که در این نمایشگاه ما شاهد افزایش کیفیت اتوبوس و خودروهای سنگین بوده‌ایم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت خوبی برای برقراری ارتباط بین مصرف‌کننده و صنعت‌گر است، افزود: در شهر تهران بنابر درخواست شهردار پایتخت، بنا داریم از خودروساز و صنعت‌گر داخلی حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 60 درصد تجهیزات داخلی مترو، داخلی است، اظهار کرد: در شهرداری تهران هیچ اتوبوس خارجی جز به واسطه شرکت‌های داخلی، خریداری نمی‌شود.

تشکری‌هاشمی با اشاره به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان داخلی افزود: نباید با صنعتگر قهر کنیم، بلکه باید اجازه دهیم نسبت به اصلاح خود اقدام کند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما از این نمایشگاه خرید می‌کنید، گفت: در گذشته در حوزه اتوبوسرانی خریدهایی داشته‌ایم که مورد استقبال ما قرار گرفت و قطعا در این نمایشگاه، نمونه‌ها بازدید و در صورت تمایل با آنها قرارداد منعقد خواهیم کرد.

کد خبر 275974

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار