همشهری آنلاین: سردار کمالی از موافقت رهبر معظم انقلاب برای بخشش اضافه خدمت سربازان در حال خدمت به مناسبت عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: علاوه بر این موضوع خدمت سربازان دارای فرزند در حال خدمت نیز به ازای هر فرزند ۲ ماه کسر شد.

موسی کمالی

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اعلام خبر بخشش اضافه خدمت سنواتی تمام سربازان وظیفه در حال خدمت از سوی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید غدیر خم، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا به مناسبت عید سعید غدیرخم و بنا به پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح، اضافه خدمت سنواتی تمام سربازان وظیفه در حال خدمت را عفو فرمودند.

وی ادامه داد: همچنین تمامی افرادی که تا تاریخ 22 بهمن‌ماه سال 93 خود را برای خدمت مقدس سربازی معرفی کنند، در شمول این عفو قرار خواهند گرفت.

سردار کمالی اضافه کرد که این اعلام به منزله ابلاغ بوده و لازم‌اجرا است.

کسر خدمت سربازان در حال خدمت دارای فرزند

جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح در ادامه این گفت‌وگو از کسر خدمت سربازان در حال خدمت دارای فرزند نیز به مناسبت عید سعید غدیرخم خبر داد و گفت: با توجه به اینکه مدت خدمت مشمولان دارای فرزند اعزامی سال 94 کاهش یافته بود، بنا به تقاضای سربازان در حال خدمت، به مناسبت عید سعید غدیر خم، مدت خدمت سربازان دارای فرزند در حال خدمت به ازای هر فرزند 2 ماه کسر شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که تا پایان سال 93 خود را برای خدمت سربازی معرفی کنند در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

کد خبر 274676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی