همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش لشکر ۲۳ نیروهای مخصوص نزاجا را یک نیروی ویژه در قلب نیروی زمینی عنوان کرد و گفت: این لشکر تکاور ضربات بی‌شماری به ارتش عراق وارد کرد.

حیدری

به گزارش تسنیم، امیر سرتیپ کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش شامگاه سه‌شنبه در یادواره شهید سرلشکر حسن آبشناسان فرمانده لشکر 23 نیروهای مخصوص نزاجا و تجلیل از کهنه سربازان دفاع مقدس افزود: این شهید نمونه عینی و تندیسی از عبارت شیر روز و زاهد شب بود.

وی گفت: این شهید والامقام در عرصه جنگیدن با دشمنان یک نابغه و یک طراح منحصر به فرد جنگ‌های نامنظم بود که دانسته‌های خود را در دفاع مقدس و مقابله با دشمنان بعثی به کار گرفت.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: زمانی‌که ارتش متجاوز بعثی اقتدار خود را در توانمندی یگان‌های نظامی و زرهی خود می‌دید، ابتکارات این شهید با راه‌اندازی یگان‌های شکار تانک، آنها را زمین‌گیر کرد.

امیر حیدری گفت: شهید آبشناسان در عملیات‌های نامنظم نابغه‌ای بی‌بدیل بود به‌طوری‌که طراحی‌های وی در این عملیات‌ها از افتخارات این شهید در دوران دفاع مقدس است.

وی، لشکر 23 نیروهای مخصوص نزاجا را یک نیروی ویژه در قلب نیروی زمینی عنوان کرد و گفت: این لشکر تکاور ضربات بی‌شماری به ارتش عراق وارد کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران نتیجه پایداری دیروز رزمندگان دلیر اسلام و شهدای دفاع مقدس است که به رهبری پیامبرگونه امام راحل به دست آمده است.

کد خبر 273688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی