همشهری آنلاین: شاکیان پرونده تخلفات تامین اجتماعی با حضور در شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت خواستار ارجاع پرونده سعید مرتضوی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی به وزارت اطلاعات به عنوان ضابط ویژه قضایی شدند.

مرتضوی

به گزارش ايرنا، مصطفی ترک همدانی شاكي پرونده تأمين اجتماعي افزود: صبح امروز سه شنبه به همراه دو تن دیگر از شاکیان این پرونده ( پیمان حاج محمود عطار و علیرضا دقیقی) به شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت مراجعه کردیم و از بازپرس پرونده درخواست کردیم پرونده برای انجام تحقیقات به وزارت اطلاعات به عنوان ضابط ویژه قضایی ارجاع شود.

این وکیل دادگستری و شاکی پرونده تامین اجتماعی ادامه داد: در این پرونده مباحث کلان مفاسد اقتصادی مطرح است و مطابق ماده 4 قانون مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی مصوب سال 90، وزارت اطلاعات صلاحیت رسیدگی به عنوان ضابط ویژه در اینگونه پرونده ها را دارد.

دهم شهریور ماه جاری سعید مرتضوی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی و دادستان سابق تهران بر اساس احضار قبلی در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت حضور یافت و در ارتباط به سه پرونده که یکی از آنها تخلفات تامین اجتماعی بود به سئوالات بازپرس پاسخ داد.

کد خبر 271421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =