همشهری‌آنلاین: سرپرست دادسرای قتل گفت: با مرگ یکی دیگر از مسافران هواپیمای سقوط کرده تعداد کشته شدگان این سانحه به ۴۰ نفر رسید.

فارس نوشت: محمدشهریاری سرپرست دادسرای ویژه قتل با اعلام این مطلب افزود: روز گذشته خانم شکاری یکی از مصدومان سانحه هوایی اخیر در تهران بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرد.

وی افزود: این خانم مادر همان نوزادی است که از میان مسافران زنده مانده و متأسفانه دو هفته قبل نیز پدر این نوزاد به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده بود.

سرپرست دادسرای قتل خاطرنشان کرد: با توجه به مرگ این مسافر جمع کشته‌شدگان این سانحه به 40 نفر رسید و 8 نفر از مصدومان هم از بیمارستان مرخص شده اند.

وی تصریح کرد: تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

ساعت 9:20 دقیقه یکشنبه نوزدهم تیر هواپیمای مسیر تهران-طبس سپاهان‌ایر با 48 سرنشین هنگام بلند شدن از انتهای باند فرودگاه مهرآباد یک موتور خود را از دست داد و در شمال جاده مخصوص کرج محدوده کارخانه شیشه مینا سقوط کرد.

در این سانحه از مجموع 48 سرنشین هواپیما 37 نفر در دم کشته شدند و یک نفر نیز از مسافران در بیمارستان پیامبران جان خود را از دست داد و دو نفر دیگر نیز بعداً از بین رفتند به این ترتیب تعداد کل جانباختگان این حادثه به ۴۰ نفر رسید.

کد خبر 270955

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha