همشهری آنلاین: شرکت سایپا ۱۵ خودروی جدید خود را با مشارکت دو شرکت چینی راهی بازار می‌کند. مدیر بازاریابی و فروش سایپا گفت: این محصولات عبارتند از سراتو، تیبا ۲، پراید ۱۵۱، آریو کلئیوس،ریچ، سندرو و پادرا است.

خودرو

نسیم آنلاین نوشت: حسن فروزان مهر مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در مراسم رونمایی از 4 محصول شرکت خودروسازی چانگان که در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد برگزار شده بود با اعلام این خبر که امسال سایپا 15 محصول جدید را راهی بازار خواهد کرد، گفت: این محصولات عبارتند از سراتو،تیبا 2، پراید 151 ، آریو کلئیوس،ریچ ، سندرو و پادرا است.

او با اشاره به اینکه با شرکای چینی خود که شرکت های چانگان و برلیانس هستند نیز محصولات H200، H320 ، V5 و CS را در دو مدل 75 و 35 و EADOهم تولید می کنیم، گفت: مطابق برنامه‌ها نیو سراتو محصولی از شرکت کیاموتور هم تولید و عرضه خواهد شد.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت سایپا با اشاره به اینکه خودروهای شرکت چانگان در شرکت سایپا کاشان و محصولات برلیانس هم در پارس خودرو تولید خواهد شد، گفت: شرایط فروش 15 محصول مذکور جاری است و مشتریان می توانند آنها را با قیمت شرایط خوب خریداری کنند.

او گفت: در این میان شرایط ساینا و سراتو هم اواخر شهریورماه به بازار عرضه خواهد شد.

در ادامه صحبت‌های فروزان مهر نماینده شرکت چینی چانگان به ارائه توضیحاتی در مورد این شرکت پرداخت و گفت: دو شرکت خودروسازی سایپا و چانگان چین پس از تحقیقات و مذاکره همکاری خود را آغاز کرده‌اند البته قرار است نخست این دو شرکت در زمینه خودروهای CKD فعالیت خود را آغاز و سپس در بومی سازی قطعات با یکدیگر مشارکت خواهند کرد.

چان چن یو مدیرکل فروش بین الملل شرکت چانگان گفت: در حال حاضر چانگان متناسب با نیازهای بازار ایران سالیانه یک تا دو مدل را روانه خودرو را روانه بازار خواهد کرد و از سال 2015 به تدریج تولید خود را در ایران بومی می‌کند.

او گفت: این شرکت بیش از 300 مرکز فروش و خدمات رسانی در ایران تأسیس خواهد کرد و طی دو سال آینده همه استان ها و شهرهای ایران را تحت پوشش قرار خواهد داد.

کد خبر 270952

پر بیننده‌ترین اخبار اقتصاد كلان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha