همشهری آنلاین: نماینده مردم رشت در مجلس گفت که دولت دهم با جذب غیرقانونی طرفداران خود در بدنه دولت کنونی به دنبال کادرسازی برای انتخابات بعدی بوده است.

جعفرزاده نماینده رشت

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، در گفت وگو با ایرنا افزود: برخی در ادارات دولتی تقیه می‌کنند تا در زمان مناسب برای حمایت از جریان انحرافی به میدان بیایند.

وی با اشاره به اینکه «استخدام و جذب غیرقانونی نیروها در دولت قبل» نشانه کادرسازی احمدی نژاد برای آینده است، افزود: با این وضعیت، هرچقدر دولت روحانی بخواهد خانه تکانی کند، نمی‌تواند نیروهای نخبه را به بدنه دولت برای پیشرفت کشور وارد کند.

نماینده مجلس ادامه داد: دولت قبل بر این اعتقاد بود که از طرفی افراد نزدیک به تفکرات دولت کنونی در شرف بازنشستگی هستند یا برای جوانانی که به دولت و تفکراتش نزدیک هستند طی سال‌های گذشته بگونه‌ای پرونده ساخته که نمی‌توان از آنها در ادارات دولتی استفاده کرد، پس باید با همین نیروهای موجود درون سازمانی کار کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه بسیاری از افراد درون سازمان‌های دولتی، همفکر و همسو با جریان انحرافی و افکار رئیس دولت قبل هستند، ادامه داد: بنابراین یکی از تفسیرهایی که می‌توان از جذب نیروی خارج از قاعده و ضابطه در دولت قبل داشت این است که تیم انحرافی باقی مانده از دولت احمدی نژاد مانند خوره به دنبال از بین بردن دولت یازدهم از درون است.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: این افراد اجازه پویایی به دولت روحانی نمی‌دهند و از طرفی هم این لشکر را آماده اتفاقات انتخابات ریاست جمهوری آینده کرده‌اند.

وی تصریح کرد: کادرسازی دولت‌های نهم و دهم به نفع خود در هشت دولت قبل، سابقه نداشته است، و می‌توان گفت که احمدی‌نژاد برای ادامه فعالیت‌های سیاسی خود آینده‌نگری کرده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: البته فکر می‌کنم برخی افراد در دولت یازدهم تقیه می‌کنند و آنها افراد منصوب به تفکرات دولت قبل هستند و حتی تفکرات انحرافی مشایی را دارند ولی درحال تقیه کردن هستند تا در زمان مناسب و انتخابات بعدی مجلس و ریاست جمهوری فعالیت خود را به نفع افراد دولت قبل انجام دهند.

وی در عین حال با بیان اینکه به برخی از صحبت‌های «محمود عسکری آزاد» جانشین معاونت توسعه و منابع انسانی ریاست جمهوری در جلسه غیرعلنی روز چهارشنبه گذشته نقد دارد، گفت: البته عسکری آزاد در جلسه غیرعلنی مجلس گفت با اتفاقاتی که افتاده ما دیگر نمی‌توانیم نیرویی جدید را در ادارات دولتی جذب کنیم و من به همین دلیل از دولت جدید می‌خواهم در ساختار و چارت دولت تجدید نظر کرده تا بتوان از جوانان جدیدی که همسوی تفکرات دولت و جریانات روشنفکرانه هستند، استفاده کرد.

کد خبر 266648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =