همشهری آنلاین: والاس بازیکن تیم ملی والیبال برزیل در آستانه آغاز مسابقات مرحله نهایی لیگ جهانی در مورد تیم ایران گفت: ایران پیش از این قدرت خود را نشان داده است.

تیم ملی والیبال

به گزارش فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB)، تیم والیبال برزیل به مربیگری برناردو رزنده با 9 دوره قهرمانی، پرافتخارترین تیم تاریخ مسابقات لیگ جهانی به شمار می‌رود.

این تیم تلاش برای کسب دهمین عنوان قهرمانی خود را از روز پنجشنبه 25 تير با دیدار با روسیه آغاز خواهد کرد.

والاس بازیکن تیم ملی والیبال برزیل قبل از این دیدار گفت: بازی در سالن نلسون ماندلا و کسب یک عنوان دیگر اتفاق بسیار ویژه ای خواهد بود. سالن بزرگی نیست و در مسابقات مملو از جمعیت خواهد شد، بنابراین فشار زیادی را تحمل خواهیم کرد. باید با تمرین به آمادگی لازم برسیم.

وی افزود: تیم ما به بازی در چنین شرایطی عادت دارد و می داند چطور باید با آن کنار بیاید. باید با قدرت و تمرکز تلاش کنیم برزیل به بالاترین سکوی این رقابت‌ها برسد.

والاس در خصوص رقبای برزیل در لیگ جهانی نیز خاطر نشان کرد: برای بازی با روسیه باید صبور باشیم و خوب سرویس بزنیم چون این تیم مدافعان قدرتمندی دارد. ایران هم قبلا قدرت خود را نشان داده است. می دانیم که این تیم آمادگی بسیار خوبی دارد.

مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی والیبال از امروز(چهارشنبه ) با حضور 6 تیم در سالن 9 هزار نفری نلسون ماندلا شهر فلورانس ایتالیا آغاز خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران در دور نخست این رقابت‌ها با تیم های برزیل و روسیه در گروه دوم رقابت خواهد کرد و تیم های ایتالیا (میزبان)، آمریکا و استرالیا نیز در گروه اول به مصاف یکدیگر می روند.

ملی پوشان ایران ساعت 20 امروز در نخستین دیدار خود به مصاف روسیه مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها می روند.

کد خبر 266084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار