همشهری آنلاین: خانه سینما طی اطلاعیه ای علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اعلام کرد: مقاومت فلسطین حکومت دروغ را در هم خواهد شکست.

خانه سینما

به گزارش مهر، خانه سینما طی اطلاعیه ای به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد. متن بیانیه جامعه اصناف سینمای ایران بدین شرح است:

شادی ضیافت الهی و خلوت عبادت مومنین غزه را در گرم ترین رمضان خاورمیانه، بمب های دولت جبار صهیونیستی به مهمانی مرگ بدل کرده است.

بنیامین نتانیاهو که صورت مثالی جباریت دولت صهیونیستی است همچون همه جباران اعتماد به نفس از کف داده عالم ناچار به ریسمان پوسیده دروغ آویخته است.

چرا که زور پوششی جز دروغ ندارد. او به دروغ مردم مظلوم فلسطین را مسبب آغاز خشونت می‌داند، و تجاهل می‌کند که این اسرائیل است که جنگ برای بقا را در سرزمین های اشغالی به قانون روزمره زندگی بدل کرده است.

مردم مظلومی که تحت حکومت آپارتاید صهیونیستی در محاصره کامل زندگی می‌کنند و ناچارند برای تردد روزانه، برای کار، برای کسب لقمه ای نان مجوز روزانه دریافت کنند، چاره ای جز مقاومت ندارند.

سینماگران ایران که آرمان فلسطین را آرمان خود می‌دانند یقین دارند مقاومت فلسطین حکومت دروغ را همان گونه که در پیشگاه افکار عمومی جامعه جهانی رسوا و منزوی کرده است، سرانجام در خواهد شکست، ما نیز همچون دیگر هموطنان آزاده خود اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از سازمان ملل متحد و سایر مجامع بین المللی انتظار داریم که در راستای برقراری آتش بس فوری و نجات مردم غزه اقدام عملی انجام دهند.

کد خبر 265808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان