همشهری آنلاین: معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای معاصر با مشارکت برج میلاد تهران، همزمان با هفته جانباز، کنسرت موسیقی پاپ برگزار می‌کنند.

کنسرت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر ارشاد درباره اجرای کنسرت ویژه جانبازان که به مناسبت روز جانباز تدارک دیده شده، گفت: «خاطرات ملت ایران همواره با چند حادثه عجین شده که هرگز فراموش نمی‌شود.

یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین خاطرات ما آزادی خرمشهر است. با تبریک این روز به ملت ایران، از قهرمانانی که با رشادت و تلاش خود این واقعه مهم را برای ملت ایران رقم زدند تشکر می‌کنم.

معاونت امور هنری وزارت ارشاد نیز خود را موظف می‌داند برای تمامی جانبازان و خانواده شهدا برنامه‌هایی را طراحی کند».

مرادخانی با بیان این‌که روح شهدا با امام راحل قرین هستند و باید یاد و خاطرات این عزیزان را در ذهن مردم ماندگار کنیم، گفت: «جانبازان یادگار روزگاری هستند که اگر با تلاش خودشان در مقابل دشمن نمی‌ایستادند معلوم نبود برای ما چه اتفاقی می‌افتاد.

به همین دلیل در هفته جانباز برنامه‌ای برای این عزیزان و خانواده‌شان ترتیب دادیم تا یاد و خاطره‌شان را گرامی بداریم».

معاون امور هنری با اشاره به دیدار خواننده‌های پاپ با جانبازان آسایشگاه ثارالله در دی‌ماه 92 افزود: «در آن دیدار، خود جانبازان از ما خواستند برای‌شان برنامه‌های فرهنگی و هنری اجرا کنیم.

به همین دلیل سعی می‌کنیم به فراخور حال این عزیزان و نیازشان برنامه‌هایی ترتیب دهیم. از سوی دیگر درصدد هستیم با سیاستگذاری و برنامه‌ریزی بلندمدت، در برنامه‌های مختلف معاونت امور هنری میزبان جانبازان و خانواده‌شان باشیم».

همزمان با هفته جانباز، روز پنج‌شنبه 8 خرداد، کنسرت موسیقی پاپ به خوانندگی مازیار فلاحی و رضا یزدانی در برج میلاد برگزار می‌شود.

در این برنامه 300 جانباز بالای 70 درصد دفاع مقدس که با همکاری بنیاد شهید دعوت شده‌اند، به همراه خانواده‌شان میهمان خواننده‌های پاپ هستند. قطعات این کنسرت حال‌و‌هوای دفاع مقدس دارند.

این برنامه در ادامه دیداری است که هنرمندان و معاو‌ن امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آسایشگاه جانبازان ثارالله انجام دادند.

با توجه به ابراز علاقه‌مندی جانبازان برای حضور در کنسرت‌ها، خواننده‌های پاپ در برنامه‌های متعدد خود میزبان جانبازان این آسایشگاه شدند.

کنسرت روز 8 خرداد نیز در ادامه همین حرکت و ویژه جانبازان هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود.

کد خبر 260567

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار