همشهری آنلاین: معاون سازمان حج و زیارت گفت: ثبت‌نام‌ها برای اعزام به عتبات عالیات تا خرداد ماه انجام شده است و تا پایان اعزام‌های این دوره اعزام دریایی وجود ندارد.

به گزارش فارس،‌ ناصر خدرنژاد در رابطه با اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها در خصوص اعزام دریایی به عتبات عالیات از آخر اردیبهشت ماه گفت: این اعزام‌ها ارتباطی به سازمان حج و زیارت ندارد و مربوط به اعزام‌های آزاد است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تا آخر خرداد ماه هیچ اعزام دریایی وجود ندارد و برای بعد از خرداد شرایط را بررسی می‌کنیم تا در صورت فراهم شدن مقدمات لازم برای دوره بعدی اعزام‌های دریایی را در بسته‌های ثبت نام قرار دهیم.

معاون سازمان حج ادامه داد: بررسی‌ها انجام شده و از کشتی که برای این منظور در نظر گرفته شده بود بازدید کردیم اما هنوز مقدمات لازم برای آن فراهم نشده است.

پیش از این مسعود اخوان مدیرکل پیشین عتبات عالیات گفته بود امکان اعزام زائران به صورت دریایی به عتبات عالیات فراهم شده است و در صورتیکه فرد یا گروهی درخواست اعزام دریایی داشته باشند این امکان وجود دارد که مسیر بندر خرمشهر تا بندر بصره را از طریق دریایی طی کنند.

کد خبر 254860
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار