همشهری آنلاین: تیم والیبال متین ورامین به عنوان نماینده ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا شرکت می‌کند.

متین ورامین-بانوان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با توجه به این که باشگاه گاز ایران نتوانست به علت پاره‌ای از مشکلات، تیم والیبال بانوان خود را که عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را در سال 92 کسب کرده بود، به عنوان نماینده کشورمان به مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا اعزام کند، نماینده ایران با همان ترکیب و کادر فنی با حمایت مالی باشگاه متین ورامین و با نام این باشگاه در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهد کرد.

بر این اساس باشگاه متین ورامین در سال 2014 نماینده مردان و زنان ایران در باشگاه‌های آسیا خواهد بود.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان 2014 آسیا با حضور نمایندگان 10 کشور قاره آسیا از 28 فروردین ماه آغاز و به مدت 9 روز در تایلند پیگیری خواهد شد.

پیش از این قرار بود این رقابت‌ها با حضور نمایندگان 11 کشور آسیا برگزار شود که ترکمنستان از حضور در این مسابقات انصراف داد و بر اساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا مسابقات دور مقدماتی در دو گروه (چهار و شش تیمی) برگزار می‌شود که متین ورامین ایران در گروه اول با نمایندگان کشورهای تایلند، ژاپن و ویتنام همگروه است.

در گروه دوم نیز نمایندگانی از کشورهای چین، قزاقستان، سنگاپور، فیلیپین، هند و چین تایپه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

متین ورامین در دور مقدماتی این رقابت‌ها به ترتیب با نماینده کشورهای تایلند (میزبان)، ژاپن و ویتنام بازی خواهد کرد.

مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا روزهای 24 و 25 آوریل برابر با چهارم و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

کد خبر 254715
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز