همشهری آنلاین: سازمان تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن «روز جمهوری اسلامی» از ۱۲ فروردین ماه به عنوان روز مجد و عظمت ملت بزرگ ایران یاد کرد.

به گزارش ایرنا در بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی به منظور گرامیداشت روز جمهوری اسلامی آمده است: ملت بزرگ ایران روز دوازدهم فروردین سال 58 با اکثریت قریب به اتفاق آرا به استقرار نظام جمهوری اسلامی قاطعانه آری گفتند تا ندای رهبر کبیر انقلاب را لبیک گفته باشند.

روز جمهوری اسلامی از سوی ملت، برگ تأیید دیگری بود مبنی بر آزادگی ملتی که حاضر به استمرار سیطره طاغوت و مستکبران جهان بر سرنوشت امت اسلامی نیست.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود که با دم مسیحایی رهبره آزاده و نستوه انقلاب و ملتی سرافراز و خستگی ناپذیر و به برکت خون شهیدان ومجاهدان راه فضیلت، به بار نشست و در چنین روز بزرگی هویت راستین خویش را رسماً واز طریق همه پرسی به دنیا اعلام کرد تا پشتوانه مردمی این نظام که پیشتر نیز برهمگان مبرهن گشته بود بیش از پیش هویدا شود.

این بیانیه با بیان اینکه روز جمهوری اسلامی سند آزادی و استقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی است، تصریح داشت: ملت ایران در آغازین روزهای سال نو، روز جمهوری اسلامی را در حالی گرامی می‌دارد که همواره به مدد ایمان محکم و همت بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس گیر سربلند بیرون آمده است.

سازمان تبلیغات اسلامی در بیانیه خود ضمن گرامیداشت فرارسیدن دوازدهم فروردین (روز جمهوری اسلامی)، مجد و عظمت ملت شریف ایران را در پرتو عمل به فرامین آیین مبین اسلام و زیر سایه حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند سبحان مسالت داشت.

کد خبر 254368

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار