همشهری آنلاین: گزارش شبکه تلویزیونی بلومبرگ حاکی است که قیمت نفت خام و فلزات گرانبها در بازارهای آسیایی پنجشنبه هشتم اسفند در مقایسه با روز گذشته نوسان داشته است.

به گزارش بلومبرگ، قیمت نفت خام سبک وست تگزاس اینترمیدیت در معاملات بازارهای آسیایی برای تحویل در ماه آوریل با کاهش سی و چهار سنتی در هر بشکه همراه بوده و به یکصد و دو دلار و بیست و چهار سنت در هر بشکه رسیده است.

این در حالی است که هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال با بیست و یک سنت کاهش در معاملات آسیایی به قیمت یکصد و نه دلار و سی و سه سنت در هر بشکه در بازارها خرید و فروش می شود.

قیمت طلا نیز در بازارهای آسیایی امروز برخلاف روز گذشته کاهش داشته است. هر اونس طلا با یک دلار و سی و سه سنت کاهش درمقایسه با روز گذشته به قیمت یک هزار و سیصد و بیست و شش دلار و بیست و سه سنت در هر اونس خرید و فروش می شود.

این درحالی است که هر اونس نقره با چهل و چهار صدم درصد کاهش در قیمت معادل بیست و سه سنت به ارزش بیست و یک دلار و بیست و یک سنت در هر اونس خرید و فروش می شود. هر اونس پلاتین نیز به قیمت یکهزار و چهارصد و سیزده دلار و نود و و هفت سنت خرید و فروش می شود که در مقایسه با روز گذشته سه دلار و سی و هفت سنت کاهش داشته است.

کد خبر 251247
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار اقتصاد‌ جهان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز