همشهری آنلاین: خولیو ولاسکو در مراسم معارفه‌اش در سالن گلدن هال هتل پلاتزا در بوینس آیرس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال مردان آرژانتین، از ایران و مردمانش تقدیر و تشکر کرد.

J.Velasco

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این جلسه که عصر روز چهارشنبه 30 بهمن برگزار شد، کارلوس مائوریکو اسپینولا (وزیر ورزش آرژانتین)، ماریو موچیا (رئیس کمیته ملی المپیک آرژانتین)، خوآن آنتونیو گوتیرس (رئیس فدراسیون والیبال آرژانتین) و تعداد زیادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه حضور داشتند.

ولاسکو در حالی که اشک از چشمانش جاری می‌شد گفت: "باعث افتخار من است که مربی آرژانتین شده‌ام. از این که چنین فرصتی پیش از این فراهم نشد بسیار ناراحت بودم ولی اکنون بسیار هیجان زده هستم. هدف کلّی من این است که مردم به تیم ملی افتخار کنند ولی نمی‌توانم قول هیچ نتیجه‌ای را الان بدهم. ولی از هرجهت اطمینان دارم که کیفیّت بازی‌های تیم تغییر خواهد کرد. من از فدراسیون ایران و مردم دوست داشتنی ایران ممنونم. آن‌ها به من کمک بزرگی کردند و اجازه دادند قبل از اتمام قرادادم به آرژانتین برگردم. از آن‌ها به خاطر محبت‌هایشان کمال تشکر و قدردانی را می‌کنم".

این در حالی بود که استقبال و حضور بی‌سابقه رسانه‌های خبری و مردم آرژانتین هم در این مراسم ولاسکو و مسئولین ورزش این کشور را بسیار غافلگیر کرده بود.

کد خبر 250527
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار