همشهری آنلاین: محمد اصفهانی در سومین شب جشنواره موسیقی فجر با مروری بر آثارش به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگاربخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تالار وحدت شامگاه 26 بهمن‌ماه میزبان علاقه‌مندان موسیقی پاپ بود که البته انتظار می‌رفت،‌ هیچ صندلی خالی در این اجرا به چشم نخورد، اما این‌گونه نبود.

اجرا با قطعه «شب تار» از آلبوم «برکت» آغاز شد که با موسیقی کامیل یغمایی همراه بود.

اصفهانی پس از اجرای این قطعه گفت: امشب کسی در میان ما است که دیدارش همیشه برای من خاطره‌ای خوش است. حمید شاهنگیان امشب اینجاست.

سپس حاضران به تشویق این هنرمند پرداختند.

«ماه نو»، «ملا ممدجان»، «دلقک»، «ماه غریبستان»، «دیده بگشا» و...از جمله قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شد.

اصفهانی پس از اجرای قطعه «دیده بگشا»‌ با بیان خاطره‌ای گفت: ملودی این کار را با علیرضا کهن‌دیری تکمیل کردیم و سپس کار را نزد علی معلم بردیم تا برای ملودی شعر بگوید و این کار انجام شد اما دیدم شعر بر روی ملودی نمی‌نشیند و 3 یا 4 بار این کار تکرار شد.

در نهایت آقای معلم عصبانی شد و گفت من دیگر با تو کار نمی‌کنم. اما 48 ساعت بعد، حدود ساعت 1 بامداد با من تماس گرفت و این شعر را خواند که عالی از آب در آمده بود و به من گفت که اگر اصرارهای تو نبود این شعر را نمی‌گفتم.

بخش دیگری از اجرای محمد اصفهانی به اجرای قطعه «گل گلدون» اختصاص داشت که خیلی‌ها این قطعه را با صدای سیمین غانم می‌شناسند. اصفهانی این قطعه را با تنظیمی متفاوت اجرا کرد و پس از پایان قطعه تعدادی از حاضران در طبقه همکف اعتراض کردند که «آقای اصفهانی خیلی بد بود!»

یکی دیگر از حاضران نیز گفت: «اصلا برای اجرای این قطعه از آقای شهبازیان اجازه گرفته‌اید؟»

پس از اجرای این قطعه تعدادی از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران سالن را ترک کردند.

همچنین، محمد اصفهانی با دو وکالیست و ارکستر کامل به روی صحنه رفته بود.

کد خبر 249928
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز