همشهری آنلاین: رییس ستادکل نیروهای مسلح، ولادت پیامبر گرامی حضرت محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت را به مقامات نظامی کشورهای مسلمان جهان تبریک گفت.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی پیام‌های جداگانه ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت مسلمانان را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای اسلامی جهان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

افتخار دارم فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و سلم، رسول صلح و رستگاری، رسول اصلاح و بیداری، جلوه راستین مهر پربرکت و منادی بزرگ عدالت، آزادی و آزادگی، رسول رحمة‌للعالمین و هفته وحدت مسلمانان جهان را بر بندگان و به خصوص محرومان و ستمدیدگان به محضر آن فرمانده، خانواده، دولت و نیروهای مسلح آن کشور تبریک و شادباش عرض نمایم.

پیروزی، وحدت، عزت، سربلندی تمام مسلمین و محو رژیم اشغال‌گر قدس و قطع ایادی دشمنان اسلام و برقراری صلح و آرامش را در تمام جهان همراه با سلامتی، سعادت روزافزون آنان و خانواده گرامی و همچنین همکارانش را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

کد خبر 245795

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار