سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، انتخاب مجدد وی به عنوان شهردار تهران را تبریک گفت.

ghalibaf-hashemi

متن نامه در زیر آمده‌است:

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

شهردار محترم تهران

سلام علیکم

توفیق دوباره جنابعالی در خدمتگزاری به شهروندان فهیم تهرانی را تبریک و تهنیت می‌گویم. شهرداری تهران در سال‌های گذشته منشاء خدمات ارزشمندی در عرصه‌های مختلف بوده‌است و تغییر عمیق و بنیادی در رویکرد شهرداری از یک نهاد خدماتی به نهادی اجتماعی را مرهون نگاه مدیریتی جنابعالی به مقوله مدیریت شهری می‌دانم.

این رویکرد به موازات توسعه عمرانی شهر، در بهبود و تعمیق فرهنگ شهری و سلامت شهروندان نیز نقش آفرینی کرده‌است. به عنوان یک شهروند و مدیر حوزه سلامت کشور از تلاش صادقانه و مسوولانه جنابعالی در توجه به سلامت شهروندان قدردانی می‌کنم و امیدوارم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران بتوانند در آینده‌ای نزدیک با تدوین راهبردهای موثر و مشارکت‌های بین بخشی سهم خود را در تأمین سلامت شهروندان ایفا نموده و الگویی موفق برای آیندگان بسازند.

مشارکت دادن مردم و متخصصان در ارایه خدمات و افزایش تصدی‌گری بخش خصوصی، توجه به معضلات حاشیه‌نشینان، فرصت‌سازی برای تآمین عدالت و بهره‌مندی همگان از خدمات دولتی و عمومی در حوزه سلامت، هم‌افزایی در عرصه اطلاع‌رسانی و آموزش‌های همگانی، استفاده از طرفیت گروه‌های مردم نهاد و داوطلبان و طرح‌های ملی نظیر سنجش عدالت در «شهر دوستدار سالمند» و «شهر بدون دخانیات» فرصت‌هایی برای تعامل فیمابین هستند که انشاء الله در قالب تشکیل کمیته‌های تخصصی مانند کمیته راهبردی شورای سلامت شهرداری تهران محقق خواهند شد.

امیدوارم تجارب ارزنده جنابعالی در دوره‌های گذشته به منزله چراغ راهی باشد که گام‌های بلندتری در این عرصه را رقم زند. از درگاه حضرت حق، در ادای این خدمت ارزشمند، برایتان توفیق روزافزون آرزومندم.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کد خبر 230588
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها