چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: سروش قهرمانلو به همراه گروه «نیوش» ۱۲ اکتبر ۲۰ مهر ماه همزمان با روز بزرگداشت «حافظ» در آلمان به صحنه می‌رود.

موسیقی

به گزارش بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سروش قهرمانلو با اعلام این خبر گفت: گروه «نیوش» به دعوت آکادمی هنرهای جهان و فیلارمونی کلن 12 اکتبر همزمان با روز بزرگداشت حافظ در آلمان به اجرای برنامه می‌پردازد.

این خواننده در ادامه درباره هدف برگزاری این کنسرت افزود: این برنامه با هدف آشنایی آلمانی‌ها با فرهنگ ایرانی و فرهنگ روز ایران برگزار می‌شود.

قهرمانلو با اشاره به اینکه این کنسرت با همکاری موسسه دیوان برگزار می‌شود، تاکید کرد: عنوان این کنسرت «آواهای جدید ایران» است که قصد داریم در این کنسرت قطعاتی از ساخته‌های گروه «نیوش» و چند قطعه جدید را اجرا کنیم.

این نوازنده در ادامه درباره اعضا و نوازندگان گروه، گفت: در این کنسرت آرش قهرمانلو (سرپرست گروه)، کیکاووس مختاری (تنظیم کننده/پیانو)، آرش آردفروش (گیتار دوازده سیم)، سهراب فتحعلی زاده (سازهای کوبه‌ای) از اعضا و نوازندگان گروه «نیوش» هستند، همچنین من به عنوان خواننده، نوازنده سه‌تار، دوتار خراسان و آهنگساز با این گروه همکاری می‌کنم.

کد خبر 228070
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز