همشهری آنلاین: امیر سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان آماد و پشتیبانی این نیرو در همایش سالیانه سامانه های آفندی معاونت آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد؛ گفت: بایستی بیش از پیش به امر قطعه سازی توجه کنیم و با نگرش به افق های دور در این زمینه، برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشیم.

شاه صفی

به گزارش روابط عمومی نیروی هوایی، در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی، فرمانده، حجت الاسلام والمسلمین صبری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی، جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و معاونین آماد و پشتیبانی یکان های تابعه نهاجا در ستاد این نیرو برگزار شد؛ فرمانده نیروی هوایی ضمن گرامیداشت سالروز ایام ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: تمام تلاش ما بالابردن توان رزمی است و در این جهت بایستی ضمن شناخت مأموریت ها از جزیره ای عمل کردن پرهیز شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: باید ضمن پیاده کردن سیاست گذاری جدید، از طرح و روش های نوین بهره گرفته و از روزمرگی پرهیز نماییم چرا که روزمرگی خلاف سفارش پیامبر اکرم(ص) است.


وی در ادامه تصریح کرد: معاونت آماد و پشتیبانی، نبض تپنده نیروی هوایی ارتش است که بایستی ضمن فعال تر کردن اتاق های فکر، به تجزیه و تحلیل وضع موجود و برنامه ریزی برای آینده توجه کند.

قطعات مورد نیاز نیروی هوایی را به طور کامل تأمین کرده‌ایم

امیر سرتیپ دوم وحید شیبانی، معاون آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی در خصوص معاونت های آماد یکان های تابعه نهاجا، گفت: این همایش هر ساله به منظور تجزیه و تحلیل وضع موجود و برنامه ریزی برای آینده برگزار می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از طریق تسریع در نهضت قطعه سازی، همکاری با سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در خصوص ساخت تستر ها و بهره گیری از تجارب پیشکسوتان؛ قطعات مورد نیاز نیروی هوایی را به طور کامل تأمین کرده ایم.

در پایان این مراسم از سه یکان برتر در حوزه نگهداری و تعمیر تجهیزات سامانه ها، آماد و ترابری و همچنین سه پژوهشگر برتر حوزه آماد و پشتیبانی تجلیل به عمل آمد.

کد خبر 227974
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار