همشهری آنلاین: جدول زمان‌ توزیع کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی سال تحصیلی ۹۳ـ۹۲ طی بخشنامه‌ای از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان‌ها ابلاغ شد.

کتاب درسی

به گزارش  مهر، در این بخشنامه آمده است: نظر به اهمیت توزیع به موقع کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی ،جدول زمان‌ توزیع کتب درسی سال تحصیلی ۹۳ـ۹۲ اعلام می‌شود.

کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی در استان‌های بوشهر و آذربایجان شرقی روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه سال ۹۲، در اردبیل و آذربایجان غربی روز شنبه ۲۶ مرداد ماه، در سیستان و بلوچستان و ایلام روز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه، در هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد روز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه، در فارس و سمنان روز سه شنبه ۲۹ مرداد ماه، در خوزستان و خراسان شمالی روز چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه، در چهارمحال و بختیاری و لرستان روز شنبه ۲ شهریور ماه، در کرمان و گیلان روز یکشنبه ۳ شهریور ماه و در اصفهان و مرکزی روز دوشنبه ۴ شهریور توزیع خواهد شد.

کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی در استان‌های قزوین و خراسان رضوی روز سه شنبه ۵ شهریور ماه، در مازندران و خراسان جنوبی روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه، در زنجان و یزد روز شنبه ۹ شهریور ماه، در کردستان و همدان روز یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، در گلستان و کرمانشاه روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ماه، در قم و شهر تهران روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه و در شهرستان‌های تهران و البرز نیز در روز شنبه ۱۶ شهریور ماه توزیع خواهد شد.

نماینده هر استان بر اساس جدول توزیع در تاریخ‌های یاد شده، با همراه داشتن اصل فیش واریزی باید به اداره چاپ و انتشارات مراجعه کند.

کد خبر 226127

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار