همشهری آنلاین: برخورد یک دستگاه تریلر هُوو با سواری پژو در بزرگراه یاسینی سبب مرگ دو تن و جراحت دو تن دیگر شد.

تصادف

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع یک حادثه رانندگی در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یاسینی بعد از میوه وتره‌بار پیروزی در ساعت 14:08 به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 60 وگروه نجات 11 را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه تریلر هُوو حامل زباله با قسمت عقب یک دستگاه سواری پژو با چهار سرنشین برخورد کرده و شدت حادثه به حدی بوده که قسمت عقب سواری پژو کاملا جمع شده و به صندلی سرنشینان جلو رسیده بود.

ملکی با بیان اینکه به دنبال این حادثه خودرو سواری نیز کاملا شعله‌ور شده بود گفت: دو زن در قسمت صندلی عقب این خودرو بودند که به علت شدت جراحات وارده و سوختگی به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات خود اقدام به برش ستون‌ها و دیواره‌های کابین خودرو کرده و یک مرد و یک زن دیگر را که در قسمت جلوی خودرو سوار بودند را از کابین خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی با بیان اینکه این دو مصدوم دچار سوختگی و آسیب‌دیدگی شده بودند، اظهار کرد: راننده تریلر نیز در زمان حضور آتش‌نشانان، در محل حادثه حضور نداشت.

وی با اشاره به ایجاد ترافیک سنگین در محل حادثه به ایسنا گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و منتقل کردن خودروها به حاشیه بزرگراه در ساعت 15:06 به عملیات خود خاتمه دادند.

همچنین سرهنگ جمال بذرافشان، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز درباره علت وقوع این حادثه به ایسنا گفت: طبق هشدارهایی که مکررا از سوی پلیس راهور درباره سیستم‌های ترمز خودرو هُوو و اینکه این سیستم‌ها توانایی نگه‌داشتن این خودرو را ندارند متاسفانه گاهی اوقات چنین حوادثی رخ می‌دهد.

وی درباره وضعیت ترافیکی در بزرگراه یاسینی نیز گفت: در حال حاضر در محدوده محل حادثه ترافیک سنگینی ایجاد شده که عوامل راهور مشغول بازگشایی آن هستند.

کد خبر 220147

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار