همشهری آنلاین: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای حمایت خود را از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف اعلام کردند.

تسنیم نوشت: شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی از بیانیه بیش از 120 تن از نمایندگان مجلس در حمایت از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف خبر داد و گفت: این بیانیه در جلسه علنی 7 خرداد آماده و جمع‌آوری امضای آن آغاز شد و بیش از نیمی از نمایندگانی که امروز در صحن علنی حضور داشتند، این بیانیه را امضا کردند.

وی ادامه داد: جمع‌آوری امضاها ادامه دارد و احتمالاً پس از اینکه امضاها بیشتر از این حد شد، در صحن علنی قرائت می‌شود.

متن بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از قالیباف به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

با توجه به اعلام صلاحیت نامزدها توسط شورای محترم نگهبان و به لحاظ شرایط حساس کشور و نیاز ایران اسلامی به مدیریت توانمند و جهادی برای مقابله با چالش‌های پیش‌رو ضمن احترام به دیگر نامزدهای محترم، ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف را که فردی ولایی، بسیجی و مدیری توانا و جهادی و با انگیزه و برنامه می‌باشد، برای قرارگرفتن در راس مدیریت اجرایی کشور اصلح دانسته و حمایت خویش را از نامبرده اعلام می‌داریم.

انتظار از ملت بزرگ و قهرمان ایران این است که کما فی السابق در پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با مشارکت گسترده و همتی استوار در خلق حماسه ماندگار برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان ایران اسلامی بیفزاید.

کد خبر 216448

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار