همشهری آنلاین: تازه‌ترین اثر حجت‌الاسلام محمدرضا زائری با عنوان «کتاب انقلاب، فصل بیداری» در فرهنگسرای اندیشه رونمایی می‌شود.

زائری

به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره)، کتاب «انقلاب، فصل بیداری» شامل بازخوانی صحیفه نور امام خمینی (ره) به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری دوشنبه 6 خرداد ماه ساعت 16:30 رونمایی و نقد و بررسی می‌شود.

این کتاب با زیرعنوان «فصل بیداری» به بازخوانی اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد. بخشی از این اندیشه‌ها در مجموعه‌ کتاب صحیفه نور مکتوب شده و مولف کوشیده است پس از تلخیص سخنان امام خمینی (ره) با اضافه‌کردن شرح‌هایی مخاطب را به تامل در بیانات بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ترغیب کند. زائری در مقدمه کتاب خود نوشته است: «سخنان دلنشین و گهربار امام راحل خلاصه و چکیده معارف اسلامی و الهی به زبان روز است و «صحیفه نور» جاودان و خواندنی و تازه خواهد ماند؛ مجموعه‌ای که چکیده و روح معارف اسلامی و الهی را در قالب زمان معاصر برای همگان عرضه می‌کند و این کتاب کوچک، پنجره‌ای به آن آسمان بزرگ و گسترده خواهد بود تا «صحیفه نور» را به تناسب استفاده و نیاز عموم مخاطبان از آغاز و به تدریج به بازخوانی بنشینیم و بهانه‌ای باشد تا مشتاقان و تشنگان آن سخن گوارا را پیاله‌ای بنوشاند.»

کتاب انقلاب، فصل بیداری به قلم محمدرضا زائری در 420 صفحه، شمارگان 2000 نسخه توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی و با قیمت 13 هزار تومان منتشر شده است.

فرهنگسرای اندیشه در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، روبروی باشگاه پیام، بوستان شهید منفرد نیاکی (اندیشه) واقع شده است.

کد خبر 216048

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار