همشهری آنلاین: مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی از تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های تهران به مناسبت برگزاری سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز ۱۴خردادماه خبر داد.

airport

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی، سعید اکبری افزود: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت 8 تا 12 روز 14خردادماه فرودگاه‌های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته اعلام می شود.

وی تصریح کرد: براساس نوتام(اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاهها به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری یادآورشد: از آنجا که این بسته شدن فرودگاه ها در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروای خود اقدام کنند، برهمین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می شود خللی در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایجاد نشود.

کد خبر 214754

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار